امروز:یکشنبه, ۴ آبان

پیوندها

کد اختصاصی خبر : 21 تاریخ انتشار : 2014-11-27

[link-library settings=1]

9 پاسخ به “پیوندها”

 1. مهدی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  رای ما آقای سید علی نقی طبیب لقمانی

 2. اصغر جوکار گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سرپرست حوزه معاونت اداری و مالی واحد کازرون معرفی شد
  محمدرضا دالوند بعنوان سرپرست حوزه معاونت اداری و مالی واحد کازرون معرفی و از خدمات دکترشهرام حافظی معاون قبلی تقدیر شد.
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا: دکترسعید خاتم‏ساز سرپرست واحد کازرون با محکوم کردن اقدام رژیم آل‏سعود گفت: رژیم آل سعود با نظام جمهوری اسلامی ایران و جامعه مسلمانان مشکل ودشمنی دارد وبارها ثابت شده حکومت عربستان بازیچه اسرائیل و غرب است .
  سرپرست واحد کازرون دراین جلسه ضمن تقدیر وتشکراز زحمات معاون اداری مالی قبلی واحدکازرون اظهارداشت: شهرام حافظی درطول مدیریت خود درحوزه اداری مالی واحد کازرون زحمات وتلاشهای زیادی داشته است اما دانشگاه کازرون شرایط خاصی دارد ولازم بود درحوزه معاونت اداری و مالی تغییرسیاست صورت گیرد تا بتوانیم چالش‏های موجودرا برطرف نمائیم.
  سعید خاتم‏سازبیان داشت: واحد کازرون پتانسیل وزیر ساخت های لازم راجهت جامع شدن دارد و باید از این ظرفیت بالا درجهت توسعه وگسترش تحصیلات تکمیلی استفاده نمائیم.
  وی با اشاره به مشکلات واحد کازرون ونقش مهم معاون اداری مالی دربرون رفت از مشکلات گفت: اگرتغیر سیاست ندهیم و با همان سیاست ها و نگاه قبل ادامه دهیم نتایج بدترالان خواهدشد.
  سرپرست واحد کازرون افزود: قانون باید محور و ملاک اصلی ما باشد نه تفسیر از آن افرادی هستند که در اجرا قانون را به نفع خود تفسیر و از آن بهربرداری مقطعی می کنند این یک نوع دور زدن قانون است.
  در ادامه دکتر دالوند سرپرست جدید حوزه معاون اداری و مالی واحد کازرون ضمن تشکر ازتلاشهای معاون اداری و مالی سابق گفت: از حسن اعتماد ریاست واحد کازرون تشکر دارم امیدوارم بتوانیم با همکاری وتلاش شما و همه همکاران این واحد را که یکی از واحدهای قدیمی وصاحب نام استان وکشور است به جایگاه خودش ارتقاء دهیم.
  سرپرست حوزه معاونت مالی اداری کازرون اظهار داشت: دانشگاه آزاداسلامی یک محیط پویا است و نیاز به واکنش سریع داردو باید نقاط ضعف و قوت واحد راشناسایی کرد و از فرصتهای موجو در پیشبرد اهداف دانشگاه استفاده کنیم.

 3. ایمان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام چه جوری میتونیم مطالبی که می نویسیم رو برا درج در سایت براتون بفرستیم؟؟

 4. ایرانی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام.من ۹سال در این شهرم و بی در و پیکرتر ندیدم از کازرون.چهارراههای اصلیش بوی گند میدن،هر شب در پارکها درگیری میشه،یک پل هوایی در ۰۷ارتش وجود نداره که سربازان بدبخت نخوان از خیابان رد بشن یا خانوادها بتونن راحت برای خرید به فروشگاه اتکا که کنار تیپ امام سجاده تردد کنن،امنیت که صفره،نظافت شهر که صفره،و خیلی مشکلات که نمیشه بر زبان آورد.والا روستای ما که تو کوه هست بهتر از کازرونه.این بی کفایتی و بی لیاقتیه برخی مسعولین رو نشان میدهد.ارزش مردم کازرون بیشتر از اینها باید باشه با این همه شهید عزیز.لطفا پیغام من رو نشون بدین.صلواتی نثار همه ی رفتگان کنیم

 5. سامان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام مطلب ارسالی ونظر بنده چطور شد ؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. مجيد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  چرا عكسهاي حسن حاتمي در حال مرگ بزاي نمايش گذاشته ايد . آيا باعث افتخار است ؟؟

 7. سامان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ممنون از پاسخگویی شما بزرگواران؟؟؟ !!!

 8. محمد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  لطفا در خصوص مراسم سالگرد شهدای مدافع حرم شهرستان در روز یکشنبه ۱۲/۱۰/۹۵ در مسجد الزهرا اطلاع رسانی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.