امروز:سه شنبه, ۶ آبان
تاریخ انتشار:2019-11-12

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون خبرداد: اعزام ۱۰۸ دانش آموز دختر کازرونی به اردوی راهیان نور

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون از اعزام ۱۰۸ دانش آموز دختر پایه دوم متوسطه از دبیرستان‌های کازرون به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

هادی زال زاده در حاشیه اعزام این دانش آموزان به اردوی راهیان نور، با بیان اینکه این اردو سه روزه خواهد بود، اظهار داشت: اعزام اردوهای راهیان نوردانش‌آموزی کازرون در دو مرحله صورت می‌گیرد، که در این مرحله ۱۰۸ دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه در قالب ۳ اتوبوس عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.
وی ادامه داد: دفاع مقدس سبب شد تا ما خود را باور کنیم و به جهانیان نشان دهیم که ایرانی با تکیه بر مکتب عاشورا مرد استقامت و عمل است.
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون همچنین خطاب به دانش آموزان گفت: شما در بازدید از سرزمین نور در جنوب کشور که محل فداکاری رزمندگان اسلام است، خواهید فهمید که جهادگران ما با دستانی خالی چگونه متجاوزان را به خاک ذلت مالیدند.
زال زاده تصریح کرد: از فرصت به‌دست آمده نهایت بهره را ببرید و یاد شهیدان را در دل ها و عطر وجودشان را در جامعه زنده کنید.
گفتنی است اعزام دانش آموزان دختر کازرونی از جوار گلزار شهدای گمنام کازرون و با بدرقه معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاسداران و برخی مسئولین این شهر و خانواده های دانش آموزان انجام شد.

برچسب ها :

یک پاسخ به “معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون خبرداد: اعزام ۱۰۸ دانش آموز دختر کازرونی به اردوی راهیان نور”

  1. timecode.ir گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.