امروز:پنج شنبه, ۱۶ مرداد
محمد خرسند
برخی مسؤولان به‌جای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان، سیاسی کاری می‌کنند/ نظارت برساخت‌وساز در کشور ضعیف است
3 سال پيش

خطیب نماز جمعه کازرون گفت: از میان نزدیک به ۵۰۰ نفری که در اثر زلزله جان باختند فقط دو نفر آنان براساس گزارشات در مجتمع مسکن مهر ساکن بوده­‌اند.


واکنش امام‌جمعه کازرون به شایعه شهرستان شدن قائمیه
3 سال پيش

در هر کاری نباید تجمع غیرقانونی راه انداخت/ مسؤولان با مطالبه مردم برخورد تند نکنند/ ملاک قانون و حرف کارشناسان است

محمد خرسند
اگر کسی برای سیاسی کاری به شوراها بیاید، معصیت کرده است
3 سال پيش

کیسه هایی برای خود ندوزید که از قبال این عضویت برای آینده خود ذخیره هایی داشته باشید. مردم وظیفه و حق دارند که از شوراهای گذشته مطالبه کنند که چرا شهر به این روز افتاده است/ احساس مسئولیت مسئولین در برابر مسائل معیشتی مردم، موضوعی فوری، ضروری و واجب است./ باتوجه به رونمایی از تانک کرار، دشمن عصبانیت خود را نشان داد؛ که باید بگوییم ای دشمنان از این موفقیت ها باید دق بکنید و بمیرید.

محمد خرسند
شهرداری حقوق معوقه ماههای قبل کارگران را بدهد/ بازاریان انصاف را در ایام خرید عید رعایت کنند
3 سال پيش

شهدا امامزاده های این ملت اند/ اگر دستگاهی میخواهد یادواره ای در گوشه ای از یک پادگان برگزار کند، باید به صورتی باشد که همه مردم بتوانند حضور پیدا کنند/ بازاریان عزیز انصاف را در ایام عید و خرید رعایت کنند و نگویند سال رکود بوده است و باید جبران کنیم/ به شهرداری و شورای شهر تذکر میدهم که خودشان را جای کارگران بگذارند و حقوق از ماههای قبل مانده کارگران را بدهند.


مردم از مسئولین گله مندند
3 سال پيش

خرسند: مردم گله مندند. مردم با تبعیض میانه ای ندارند. اگر مردم در جایی از مسئولین کم کاری ببینند، بی توجهی به مشکلات و عدم پیشروی در امور مشاهده کنند، گله مند می شوند.

خرسند
آمارهای غیرواقعی مردم را بی اعتماد می کند
4 سال پيش

خرسند: حمایت از کلیت و اصل دولت امر ضروری است. اما بزرگ کردن آمارهای غیر واقعی نیز کار درستی نیست. آمارهایی از جمله درصد تورم و میزان اشتغال زایی از این جمله است. کجا این همه شغل ایجاد شده که هیچ اطلاعاتی از کسانی که بر سر کار رفته اند نیست.

محمد خرسند
فشار اقتصادی به مردم، نماد دشمن درونی است
4 سال پيش

خرسند: برخی ادارات و شرکتها، تنها پول برایشان مهم است. به دلیل مسائل و سختی های کنونی اقتصادی، باید رعایت حال مردم کرد. که تحت فشار قرار دادن مردم، خود نماد دشمن درونی است.

محمد خرسند
جمعه آینده نماز استسقاء را اقامه خواهیم کرد
4 سال پيش

خرسند: خداوند می فرماید اگر مردم با تقوا باشند، ما از آسمان و زمین برکاتمان را نازل میکنیم. پس به نوعی مشخص می شود که مشکل کار از خود ماست.


دولت به گرانى دلار رضايت داده است!
4 سال پيش

اين مسأله را نيز میتوان قرار داد كه دولت نه براى جبران كسرى بودجه بلكه براى تغيير سياست خود در حوزه ارز به گرانى دلار رضايت داده است.