امروز:دوشنبه, ۱۳ مرداد

سلام من را به مردم کازرون برسانید!
11 ماه پيش

به مناسبت سالگرد شهادت دومین شهید محراب/ گفتگویی خواندنی با یکی از کازرونی‌هایی که شهید آیت الله مدنی را ملاقات کرد و از خاطرات آن دوران می گوید….


حذف پنج رشته دانشگاه سلمان فارسی کازرون منتفی شد
1 سال پيش

موضوع حذف چهار رشته علوم پایه و یک رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه سلمان فارسی به موجب مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتفی شد، این موضوع را رئیس این دانشگاه در نشستی خبری اعلام کرد.

توسط نوجوانان خوش ذوق کازرونی صورت گرفت؛
گفتگوی صمیمانه با مدیر حوزه علمیه کازرون + حاشیه نگاری
3 سال پيش

دوستم‌ میگفت‌:حوزه فضای بزرگ و باصفائی داره(هنوزحوزه علمیه راندیده بودم!) جهت مصاحبه با مدیرحوزه درباره برنامه برای نوجوانان به آنجا رفتیم

بازخوانی جریان انقلاب در کازرون ؛
ماجرای دستگیری سردار اسدی ، فرمانده اسبق نیروی زمینی سپاه در کازرون
3 سال پيش

سال ۱۳۵۵ بود و بیش از یک سال از حضور ما در نورآباد می‌گذشت که یک روز قرار شد برویم کازرون و با مبارزان آنجا هماهنگی‌هایی داشته باشیم و تعدادی اعلامیه رد و بدل کنیم. گویا چند نفر از انقلابی‌های آنجا را زیر نظر داشتند و متوجه ارتباط ما با آنها شده بودند که یک دفعه ماشین شهربانی پیچید جلویمان. حالا توی شهربانی کازرون داریم از مأمورها کتک می‌خوریم.

رسول بلاغی استاد دانشگاه کازرون مطرح کرد:
وضعیت تحقق عدالت در جامعه
4 سال پيش

موضوعاتی مانند حقوق شهروندی و توسعه سیاسی بدون در نظر گرفتن توسعه اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی اقشار کم درآمد شهری با شکست همراه خواهد بود و در بلندمدت منجر به بروز دردها و آسیبهای اجتماعی و اقتصادی ناشی از نابرابری و شکاف طبقاتی خواهد گردید.

گفتگو ؛
عبدالنبی سروآزاد که اخیرا داعش او را ربوده بود توسط نیروهای سپاه قدس آزاد شد
4 سال پيش

بعد از ۱۳روز یه شماره عراقی ۲بار بهم تک زنگ زد بهش زنگ زدیم پشت خط پدرم بودخیلی گریه میکرد بهش گفتم بگو کجایی تا بیایم دنبالت ….

مسئول موکب انصارالمهدی کمارج کازرون ؛
بیشترین خدمات را به زائرین در مرز شلمچه ارائه کردیم
4 سال پيش

ابراهیم پور : موکب انصارالمهدی کمارج به عنوان اولین موکب خدمات دهنده به زائران اباعبدالله در استان فارس است که در مرز شلمچه مستقر است و تقریبا همه ی امکانات لازم زائرین را ارایه می دهد .


نبود صنایع تبدیلی، مشکل یاقوت‌های بهشتی کازرون
4 سال پيش

مدیر جهاد کشاورزی کازرون با اشاره به محصول مرغوب انار در این شهرستان گفت: ایجاد صنایع تبدیلی در کازرون هم باعث اشتغال و هم حمایت از کشاورزان می‌شود.

در گفتگو با رئیس هیئت مدیره خیریه حسن بن علی(ع):
یکی از اهداف خیریه شناسایی افراد نیازمند و تشکیل پرونده و حمایت از آنها تا رسیدن به مرز خودکفایی است
4 سال پيش

در گفتگوی خبرنگار کازرون نگاه با مدیر و رئیس هیئت […]

بازخوانی خاطرات تاریخی ترین روز کازرون(1) ؛
شهردار کازرونی که از دست رهبر معظم انقلاب هدیه گرفت
4 سال پيش

پنج روز رنگ خانه و خانواده را به چشم ندید. مانند یک کارگر ساده در شب قبل از مراسم فرش پهن می کرد و بعداز اتمام مراسم به همراه کارگران شهرداری مشغول نظافت ورزشگاه شد. مدیریت او باعث شد که مسئولان دفتر مقام معظم رهبری بگویند بعد از یزد بهترین برنامه ریزی را در کشور؛ کازرون داشته است.

رئیس زندان های کازرون مطرح کرد ؛
سعی کردیم زندان را به دانشگاه نیکی ها تبدیل کنیم
4 سال پيش

زمینه همه ی بزهکاری ها و مشکلاتی که عضوی از جامعه را به مجموعه زندان ها اضافه می کند ، فاصله گرفتن این افراد از سبک زندگی اسلامی و مبانی دینی و قرآنی است .

سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان استان فارس در گفت و گویی اختصاصی مطرح کرد ؛
۳هزار رای از شش صندوق حوزه انتخابیه کازرون ابطال شد
4 سال پيش

در برخی شعبات نیز آراء مازاد برصندوق ها ابطال گردید و به صورت کلی در شش صندوق تخلفاتی صورت گرفته بود که با ابطال یک صندوق و بخشی از آراء ۵ صندوق دیگر ، جمعا تعداد ۳ هزار و ۱۳۸ رای ابطال گردید .

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کازرون ؛
خیرین با تامین خانه عالم زمینه رفع عمده مشکلات در محلات شهر و روستا را فراهم می کنند
4 سال پيش

در روستاها و محلات مختلف با استقرار یک روحانی می توان خیلی از مشکلات را حل و فصل نمود و فضای همدلی را ایجاد نمود چرا که تجارب مختلف نشان داده است یک روحانی می تواند محور همه امور در یک روستاو یا یک محله در شهر شود و بهترین نمونه این محور قرار گرفتن را می توان روستای بلیان در بخش مرکزی عنوان کرد .


تهدید ظهور پدیده روحانیت منهای اسلام
5 سال پيش

دکتر حسن عباسی رئيس مركز مطالعات استراتژيك و دكترين امنيت بدون مرز، استاد دانشگاه و استراتژیست مطرح کشور در گفت‌وگویی تفصیلی با خبرنگاران پایگاه ۵۹۸ به تشریح مخاطرات ایدئولوژی زدایی از سیاست خارجی کشور و میزان تطابق مختصات دینی و اصول حاکم بر سیاست خارجی انقلاب اسلامی با عملکرد سیاست خارجه دولت ها پرداخته اند.

گفتگو با حاج عبدالحسین پیروان گفتگو با حاج عبدالحسین پیروان گفتگو با حاج عبدالحسین پیروان:
عملیات بیت المقدس۷ خوزستان،گرما،عطش
5 سال پيش

آسمان نیز نیزه های بلند آتشینش را به سوی زمین رها می کند. و بارانی است از این نیزهای تیز و بران و سوزنده آفتاب که بر این تن های خشکیده ما و این همجنس ما یعنی زمین فرود می آید.


روايت يك شاهد عینی کازرونی از تهديد هواپيماي ايران در آسمان يمن
5 سال پيش

او مي گويد: در حال حاضر راه ارتباطي همه دنيا با يمن قطع است. مردم يمن در بحران قحطي غذا، دارو و آب سر مي كنند و آدم خجالت مي كشد در چنين دنيايي زندگي ميكند.

روایتی کار و زندگی یک زن "روار دوز" کازرونی ؛
ملکی هایی که مثل گل می شکفد
5 سال پيش

روآردوزي‌هاي پنهاني/كلاف روآر، رؤياي ناياب مادربزرگ‌ها!/بي‌مهري‌ها، بانو را از كار بازنداشت/
وقتي ملكي مد مي‌شود/كافي است با نخ‌ها انس بگيري!/زير و بم روآر دوزي

عضو کمیته استقبال از امام :
در موقعیتی من شانه و دستان امام را بوسیدم و به طور کلی فراموش کردم که برای چه کاری آمده‌ایم تا اینکه زمانی که امام می‌خواستند بروند من متوجه شدم که حرفمان را نگفته‌ایم
5 سال پيش

مبارز انقلابی و عضو کمیته استقبال از امام خمینی(ره) گفت: حرکت انقلابی مردم مصداق بارز ” اذا جاء نصرالله” بود و عامل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی، توجه به اسلام ناب محمدی است.

بیان حوادث 19 دی کازرون و قم از زبان آیت اله ایمانی ؛
در آن مراسم برای نخستین باردرمجالس عمومی کازرون نام امام خمینی (ره) با عظمت برده شد/مراسم چهلم شهدای ۱۹ دی در کازرون بسیار باشکوه برگزار شد
6 سال پيش

آیت الله ایمانی: پس از حادثه ۱۹ دی قم من به شهرستان کازرون رفتم و با همت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شجاعی کیاسری مراسم چهلم شهدای قیام ۱۹ دی قم را در مسجد شهدای کازرون برگزار کردیم سخنران آن مراسم هم مرحوم شجاعی کیاسری بودند که در آن مراسم برای نخستین بار نام امام خمینی (ره) با عظمت برده شد، مراسم چهلم شهدای خونین ۱۹ دی در کازرون بسیار باشکوه برگزار شد و جمعیت زیادی در این مراسم شرکت کردند و از آرمان‌های امام خمینی (ره) دفاع کردند.