امروز:پنج شنبه, ۲۴ بهمن

اسامی تایید و ردصلاحیت شدگان انتخابات مجلس یازدهم در کازرون
1 ماه پيش

عدم احراز و ردصلاحیت شدگان ظرف مدت ۵ روز از تاریخ ۹۸/۱۰/۲۲ الی ۹۸/۱۰/۲۶ فرصت دارند برای اعتراض، به دفاتر استانی شورای نگهبان مراجعه کنند.


کازرونی های مشهور در کشور که برای انتخابات مجلس ۹۸ نام‌نویسی کردند
2 ماه پيش

کازرونی های مشهور در کشور که برای انتخابات مجلس ۹۸ نام‌نویسی کردند.


مقصرانِ اصلی نارسایی، مسئولین نظارتی و‌ اجرایی؟، نامزدان، رأی سازان یا مراکزِ حمایتی؟!
3 ماه پيش

سال های متمادی است که انتخابات مختلفی در جای جای کشور پهناورمان برگزار می شود، از طرفی دستگاه های متعددی هم برای تعیین تکلیف کاندیداها و تایید صلاحیت واجدان شرایط آن ها تاسیس گردیده


خانه تکانیِ اصول گرایان و اصلاح طلبان، شفاف سازی نامزدان، نیاز امروز کازرون و ایرانیان!
3 ماه پيش

پیروزی انقلاب اسلامی در بزرگ‌ سرزمین ایرانیانِ باستانی، آن هم با هزاران سال سابقه ی حاکمیت بر بخش های عمده ای از جهان دور و نزدیکِ پیرامونی، تجربه ای جدید از مردم سالاریِ دینی و تأثیر آرایِ مردم در سرنوشت خویشتن را بازیابی نموده


تجربه نیندوزی اصول مداران، بی هدفیِ انتخاباتیِ اصلاح طلبان، عواملِ شکستِ “عمل گرایان”!
3 ماه پيش

اندوخته های سیاسی، اجتماعی و‌ انسانی، صندوقچه هایی ارزشمند از سختی، تلخی و شیرینی هایی است که با هزینه مالی و جانیِ فراوان‌ به دست آمده است.


شناختِ اطرافیان، همراهان و مُبلغانِ کاندیداها، راهی بر “رفتار شناسیِ “ نماینده ها
3 ماه پيش

رفتار و منشِ آدم ها، بیش از هر چیز تابعِ اخلاق و روشِ اطرافیانِ آن ها بوده و بر همین اساس طبیعی است برای شناختِ خُلق و خویِ کاندیداها، ابتدا بایستی به همراهیان، هم کلامان، هم فکران و هم سویانشان دقت کرد. جستجو‌ در سوابقِ هر یک از این هم گروهی ها از آن جهت که اهداف شخصی، برنامه های جمعی، سمت و سویِ سیاسی و اقداماتِ آتی نماینده ها را به خوبی نمایان می کند!


آن “چند نفر” رأی سازانِ انتخاباتی! و تصميم گيران ایام رقابتی!
4 ماه پيش

تصميم گيري براي رأي آوريِ نامزدها، تصمیم سازی جهتِ حضور کاندیداها در بخش ها، مشورت دادن به مردم و ساکنانِ روستاها، فراهم نمودنِ زمینه ی تشکیلِ جلسات و نشستِ انتخاباتیِ آن ها، تضمین گیری از فرستادِگانِ تام الاختیارِ ستادها جهت حل مشکلاتِ حوزه ی سکونتیِ خودی ها، مشکل تراشی و زیرِ فشار قرار دادنِ هم ولایتی های ناهمراه!


کارنامه ی سوابق کاندیداها، آیینه ی تمام نمایِ صلاحیت آن ها
5 ماه پيش

برخورداری از سابقه ی ایثار، توان مندی در انجام ماموریت دشوار، داشتنِ کارنامه ی فعال، حضورِ صادقانه در صحنه های نظام، مواضعِ شجاعانه در ایام امتحان، نگاه‌ِ عادلانه به همه ی ساکنان، ارتباط بی غرضانه با خواص و‌ عوام، هم کلامی مؤدبانه و متواضعانه با محرومان، مظلومان و مستضعفان، موضع گیری غیرت مردانه ، صولت مندانه و مسئولانه در روزهای سختِ کازرونیان!


تاییدِ صلاحیتِ نامزدان توسط شورای نگهبان، برون سِپاریِ وظیفه یا واگذاریِ انتخاب به ساکنان؟/قسمت: چهل و دوم
5 ماه پيش

بررسیِ وضعیتِ گذشته و حالِ نامزدان، چگونگیِ جمع آوریِ اموال توسطِ آنان، برخورداری از خصوصیاتِ تصریح شده در قوانینِ انتخاباتی، نداشتنِ محکومیت و پرونده های قضایی، عَدَمِ اشتهار به امورِ اخلاقی،


”ظاهر پسندیِ “ رأی دهندِگان، ریشه ی اصلیِ “ظاهر فریبیِ “بعضی نامزدان
5 ماه پيش

ظاهر پسندی، سطحی بینی، چِهره نِگری، قضاوت کردنِ دیگران بر اساسِ چشم بینیِ ظاهری، مقبولیت و مردودیتِ کاندیداها صِرفا با اتکا به ظواهرِ آن ها و بالاخره انتخابِ نمایندِگان بر همین دیدگاهِ عَوام، نتیجه ای جز ظاهر فریبیِ برخی اشخاص و نقشه کشی برای ظاهر سُراییِ بعضی احزاب و گروه ها نداشته و طبیعی است در چنین حالتی، همه ی افرادِ جامعه تنها برای تزیین گرایی و ظاهِر نماییِ خود تلاش نموده و قطعا جوامعِ ظاهر بین هیچ گونه حرکتیِ برای انجام فعالیت های عمیق و اقداماتِ ماندگار نخواهند داشت.


مهندس مهرورز: خدمتگزار مردم در شورای شهر خواهم بود/ به وحدت کازرون کمک خواهم کرد
8 ماه پيش

مهندس محمد امین مهرورز: در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی شرکت نخواهم کرد و در شورای شهر به وحدت و همدلی شهرستان کمک خواهم کرد.


یادداشت/چالش کشور در تکمیل نظام انتخاباتی مجلس
10 ماه پيش

جعفر قادری/در استان فارس از ۸ کرسی باقیمانده به ترتیب رای بالاتر در استان به نامزدهای این ائتلاف در حوزه‌های فرعی فسا، جهرم، استهبان، لار، کازرون، آباده، لامرد و خرامه که آراء نامزدهای این ائتلاف بیشتر از ائتلاف مهتاب است اختصاص داده خواهد شد…

عليرضا پاكدل بعنوان
رئيس هیئت هندبال استان فارس ابقاء شد
1 سال پيش

در مجمع انتخاباتی هیئت هندبال استان فارس علیرضا پاکدل به اتفاق آرا و با  کسب ۱۹ رای برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس این هیئت ابقاء شد.


نتایج انتخابات نظام‌مهندسی فارس اعلام شد
1 سال پيش

نتیجه‌ اولیه هشتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی فارس در رشته‌های مختلف اعلام شد.


آیت‌الله حائری شیرازی به ملکوت اعلی پیوست
2 سال پيش

آیت‌الله حائری شیرازی نماینده پیشین ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دار فانی را وداع گفت.

امین اردشیری؛
در دوران نامزدی همه خوبند!
3 سال پيش

معروف است که افراد در دوران نامزدی شخصیتی متفاوت از برهه های دیگر زندگی دارند،چنانچه درتایید طرف مقابل گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند و درباره آینده چنان استراتژی هایی اتخاد می کنند که دولت ومجلس انگشت کوچک آنها هم نمی شوند.

توسط نیروهای خدمات شهری صورت گرفت؛
پاک سازی چهره شهر کازرون از تبلیغات انتخاباتی + تصاویر
3 سال پيش

همزمان با مشخص شدن نتیجه ی انتخابات، کارگران خدمات شهری به طور منسجم شروع به جمع آوری گسترده آثار انتخابات در سطح شهر کردند.


نتایج انتخابات شورای شهر کازرون+ میزان رای نامزدها
3 سال پيش

سید علی اکبر کاظمینی، بهادر ریاضی، رضا آذین فر، محسن روزبهی، محسن تن، محمد امین مهرورز، راحله نامداری به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند. اعضای علی البدل در ادامه مطلب…

صدای مردم؛
شکایت شهروند کازرونی از کمبود برگ رای! + فیلم
3 سال پيش

شکایت شهروند کازرونی از کمبود برگ رای به همراه فیلم یکی از شعب اخذ رای در کازرون که با کمبود تعرفه مواجه شده و اعتراض مردم را در پی داشت.


روحانی، ماندگار شد!
3 سال پيش

در پایان شمارش آرای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمهوری اسلامی ایران، حسن روحانی، حائز اکثریت آرای مردم و رئیس جمهور ایران اسلامی باقی ماند.