امروز:چهارشنبه, ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار:2015-12-29

حادثه هیچگاه خبر نمی کند؛

۵ کشته و مصدوم در سانحه تصادف محور قائمیه به شیراز

فرمانده پلیس راه شمال استان فارس گفت: وقوع دو فقره تصادف در جاده‌های اطراف شهرستان «کازرون» دوکشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.

 به گزارش کازرون نگاه ، فرمانده پلیس راه شمال استان فارس ،از برخورد یک دستگاه خودرو «پژو۲۰۶» با یک دستگاه خودرو تریلر «ولوو اف اچ» در جاده «چنارشاهیجان» به سمت «شیراز» واقع در تنگ «ابوالحیات»خبر داد و افزود : راننده خودرو «پژو۲۰۶» فوت و سه نفر سرنindexشین آن مصدوم و توسط اورژانس جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
وی اظهار کرد: کار‌شناسان پلیس راه سر صحنه حاضر که علت را بی‌مبالاتی از طرف راننده خودرو «پژو۲۰۶» مبنی بر انحراف به چپ اعلام شده است.
فرمانده پلیس راه شمال استان فارس از واژگونی یک دستگاه خودرو «پراید» به علت عدم توجه کافی به جلو در محور «چنارشاهیجان» به شیراز خبر داد و گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو «پراید» در اطرف شهر «چنارشاهیجان» به سمت «شیراز»، ‌ راننده خودرو جان خود را از دست داد.
سرهنگ کسری سیروسی با بیان اینکه علت حادثه عدم توجه کافی به جلو از سوی راننده خودرو پراید بوده، به رانندگان توصیه کرد: با احتیاط بیشتر و رعایت فاصله طولی با وسیله نقلیه جلوئی در هنگام رانندگی مانع از بروز چنین حوادثی برای خود و دیگران شوند و از هر گونه عجله و شتاب خودداری کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.
به نقل از : خبر فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.