امروز:دوشنبه, ۱۹ آذر
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۷-۲۲

مشاهده تصاویر؛

فریاد رانندگان مالباخته در پروژه مسکن مهر کازرون بلند شد

جمعی از رانندگان جاده ای کازرون که به علت کلاهبرداری افرادی در زمینه مسکن مهر، سرمایه خود را از دست داده بودند، مشکلات خود را به گوش امام جمعه رساندند.

 

به گزارش کازرون نگاه؛ صبح امروز، جمعی از رانندگان جاده ای کازرونی که به علت کلاهبرداری افرادی در زمینه مسکن مهر، سرمایه خود را از دست داده بودند با مراجعه به دفتر امام جمعه کازرون، اعتراض و مشکلات خود را به گوش امام جمعه محترم کازرون رساندند.

بر اساس گفته های معترضان، شنیده ها حاکی از آن است که در ابتدا در سال ۸۶ تعداد ۱۲۰ واحد مسکونی به رانندگان جاده ای اعم از کامیون داران و رانندگان اتوبوس تعلق گرفت که پس از نام نویسی در مجمع کامیون داران کازرون و واریز پول، مراحل ساخت واحدها شروع شد. حین ساخت حدود ۵۰ نفر دیگر برای نام نویسی به یکی از کارمندان مرتبط با پروژه در بانک (ت) مراجعه کرده که در صورت وجود جای خالی، نام نویسی کنند. فرد مذکور نیز با وجود پر شدن لیست افراد، با عنوان کذب انصراف نام نویسان قبلی، از افراد جدید نیز پول دریافت می کند که این روال منجر به دریافت مبلغی بالغ بر ۲ میلیارد تومان از ۱۷۰ نفر می شود. پس از ۷ سال از شروع ساخت واحدها، تعداد ۳۲ واحد ساخته و به ۳۲ نفر از رانندگان واگذار شد و ۱۳۸ نفر دیگر از رانندگان بدون مسکن باقی ماندند.

 

پس از آن فرد کلاهبردار با ترفندی مبالغ واریز شده در دو بانک مرتبط با پروژه مسکن مهر را برداشت کرده و متواری می شود. مالباختگان پس از اطلاع از این موضوع، از کارمند واسط در پروژه شکایت کرده و وی زندانی می شود. فرد کلاهبردار با بیان اینکه پس از خروج از زندان می تواند بدهی خود را به مالباختگان پرداخت کند، با قید وثیقه ۱ میلیاردی از زندان آزاد شده و پس از آن فرار می کند!

مالباختگان که برای بیان اعتراض و مشکلات خود و دیدار با امام جمعه کازرون به دفتر امام جمعه این شهر مراجعه کرده بودند، درخواست پیگیری و کمک از ایشان داشتند.

یکی از رانندگان به خبرنگار کازرون نگاه گفت: پیش از این به مسئولین دیگر از جمله اداره راه، مسکن و تعاون، دادگستری و فرمانداری کازرون مراجعه کردیم که متاسفانه قادر به دیدار با فرماندار نشده و دیگر مسئولین نیز مشکل ما را حل نکرده و به اینجا آمدیم.

مالباخته ای از بین حضار بیان کرد: برخی خانواده ها حتی با فروش طلای خود و تهیه مبالغی، پولی را واریز کردند که در حال حاضر در شرایط سخت مالی به سر می برند، اما کسی به فریادمان نمی رسد.

فرد دیگری اشاره کرد: مبالغ را به اعتبار حساب دولتی تعاونی مسکن مهر رانندگان کازرون پرداخت کرده و اکنون فرد پیمانکار فراری شده است.

پس از این، امام جمعه کازرون با حضور در جمع رانندگان ماشین سنگین و مالباخته این پروژه و شنیدن مشکلات آنها، قول پیگیری در حد امکان را به ایشان داد.

یک پاسخ به “فریاد رانندگان مالباخته در پروژه مسکن مهر کازرون بلند شد”

  1. مخاطب گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    خسته نباشید مرسی به خاطر این مطالب فوق العاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.