امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۴-۱۸

فعلا؛ حریم ۳۰۰ متری منابع آب شرب کازرون تثبیت می شود

مقرر شد که به مدت ۳ ماه خواسته مالک زمین به تعویق بیفتد و زمین مورد مناقشه در شورای پنجم با زمینی دیگر با همان ارزش معاوضه شود.

فعلا؛ حریم ۳۰۰ متری منابع آب شرب کازرون تثبیت می شود

?استقرار دستگاه حفاری در زمین جنب چاه‌ آب شرب کازرون (روبروی بیمارستان)،
اعتراضات مردمی و رسانه ای به مسکونی کردن حریم منابع آب شرب کازرون و برپایی تجمع مردمی در جمعه گذشته و انعکاس گسترده در رسانه های محلی و کشوری را به دنبال داشت.

?پس از آن معاونت فنی استانداری فارس با درخواست فرمانداری شهرستان کازرون مبنی بر تشکیل جلسه موافقت کرد.

?در این جلسه مقرر شد که به مدت ۳ ماه خواسته مالک زمین به تعویق بیفتد و زمین مورد مناقشه در شورای پنجم با زمینی دیگر با همان ارزش معاوضه شود.
_____________
? به جذابترین و متنوع ترین کانال کازرون بپیوندید #کازرون_نگاه
@kazerunnegah

یک پاسخ به “فعلا؛ حریم ۳۰۰ متری منابع آب شرب کازرون تثبیت می شود”

 1. حسین قوانلو گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری های عزیز با وحدت شما حریم چاه شرب ۳۰۰ متر تثبیت شد اما هیچکسی در پی آن نیست که بداند ذخایر آب آشامیدنی چاهی که دعوای حریم فاضلابش داشته اند چه میزان است و تا چند سال دیگر دوام می آورد؟
  با تجربیات ۴۵ ساله من اگر آب ۳۰ حلقه چاههای کوههای جنوبی که به بوشهر فرستاده میشود اگر به همین منوال و همین مقدار روزانه تخلیه شود تا حداکثر شش سال دیگر کلا خشک خواهد شد
  اگر برای حرفهایم مستند میخواهید از یک کارشناس آبهای زیرزمینی بخواهید تا میزان ذخیره کل آب دشت کازرون و میزان برداشت روزانه را محاسبه کنند و تاریخ دقیق تمام شدن آب شرب کازرون را به شما اطلاع دهند
  لازم به یاداوریست که چاههای اب آشامیدنی کازرون توسط اینجانب حفر شده در شروع کار سطح آب چاه ۶۰ متر بود و اکنون بیش از ۱۰۰ متر افت کرده است . خشک شدن دریاچه پریشان ربطی به خشکسالی نداشته و برداشت بی رویه چاههای جنوبی عامل آن میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.