امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۴-۱۳

جلسات مبارزه با مواد مخدر در کازرون و چنارشاهیجان

برگزاری جلسه آموزشی سرگروههای اجتماع محور بهزیستی کازرون/ برگزاری همایش و نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در بخش چنارشاهیجان/ زنجیره انسانی پیشگیری و مبارزه با اعتیاد

برگزاری جلسه آموزشی سرگروههای اجتماع محور بهزیستی کازرون

 امور پیشگیری به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر اقدام به برگزاری جلسه آموزشی با عنوان” مهارتهای کنترل خشم” نمود که هدف از این جلسه آموزشی کیفی سازی اطلاعات و آموزش های سرگروهبان اجتماع محور در راستای آگاهسازی بهتر شروندان می باشد. در این جلسه ابتدا عباس حسین پور رییس اداره نکاتی در خصوص جایگاه و ارزش اجتماع محور در جامعه ایراد سخن نمود و از زحمات این عزیزان تشکر نمودند.در ادامه ملیحه دهقان کارشناس ارشد روانشناسی به عنوان مدرس کارگاه مهارتهای زندگی کنترل خشم و راهکارهای مربوط به آن را آموزش دادند.

 

برگزاری همایش و نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در بخش چنارشاهیجان

 به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر امور پیشگیری با همکاری دادگستری بخش چنارشاهیجان اقدام به برگزاری همایشی جهت آگاهسازی و پیشگیری از اعتیاد شهروندان بخش چنارشاهیجان نمود. در این همایش که در مصلای نماز جمعه برگزار گردید، حجت الاسلام حسین انصاری امام جمعه و دالکی رییس دادگاه به عنوان سخنرانان این همایش در خصوص شیوع اعتیاد و علل و راهکارهای پیشگیری از آن در جامعه سخنرانی کردند. در این همایش، زیبا بهادری سرگروه اجتماع محور بخش چنارشاهیجان بروشورهایی در زمینه اعتیاد طراحی و توزیع، و نمایشگاه پوستری برگزار نمود.

 

زنجیره انسانی پیشگیری و مبارزه با اعتیاد

امور پیشگیری بهزیستی کازرون به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با همکاری جمعیت هلال احمر و اداره مبارزه با مواد مخدر اقدام به تشکیل زنجیره انسانی با حضور عباس حسین پور رییس اداره، محمد طاهری کارشناس امور پیشگیری، سرهنگ عنایت سلیمی رییس اداره مبارزه با مواد مخدر، عزیزاله خاکسار رییس جمعیت هلال احمر، سرگرد مظاهری معاونت اجتماعی ناجا و تعدادی از اعضا جمعیت هلال احمر در میدان شهدا کازرون نمود. در این برنامه پوسترها، بنرها و نوشته هایی حاوی مضامین پیشگیری از اعتیاد در معرض عموم قرار گرفت و شعارهایی در مضمون اعتیاد داده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.