امروز:یکشنبه, ۲ اردیبهشت
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۳-۱۱

برگزاری مسابقات فوتسال جام شهدای کارگر در شهرستان کازرون

به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر یک دوره مسابقات فوتسال تحت عنوان جام شهدای کارگر در سالن هلال احمر کازرون برگزار گردید. که با قهرمانی تیم نیروگاه سیکل ترکیبی خاتمه یافت.

به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر یک دوره مسابقات فوتسال تحت عنوان جام شهدای کارگر در سالن هلال احمر کازرون برگزار گردید.

این دوره از مسابقات با حضور چهارتیم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی کازرون، شرکت گاز ، تعاونی تاکسیرانی و نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون به مدت یک هفته برگزار گردید.
در مراسم اهدای جام که با حضور مصطفی خیّر رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کازرون، مهرداد منتصری رئیس اداره تامین اجتماعی ، هاشم خدایاری رییس مرکز فنی و حرفه ای کازرون و مسعود ارغوان رییس اداره بیمه سلامت کازرون برگزار گردید.

مصطفی خیّر طی سخنانی به اهمیت ورزش درجامعه کارگری اشاره نمود و خواستار توجه بیشتر مدیران واحدهای تحت پوشش به این مقوله و ترویج فرهنگ ورزش در جامعه کار و تولید شهرستان گردید .
وی همچنین هدف اصلی برگزاری مسابقات جام شهدای کارگر را ایجاد شور و هیجان و نشاط و همدلی در جوامع کارگری و کارفرمایی عنوان کرد و جدای از نتایج اخذ شده همگان را پیروز مسابقات خواند .

پس از یک هفته برگزاری مسابقات که به صورت دوره ای برگزار گردید ،تیم نیروگاه سیکل ترکیبی به مقام قهرمانی ،تیم شرکت تعاونی تاکسیرانی به مقام دوم و تیم شرکت گاز به مقام سوم مسابقات دست پیدا کرد وجام اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کازرون تعلق یافت .

روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کازرون

برچسب ها : ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.