امروز:سه شنبه, ۲۱ آبان
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۳-۰۲

توسط نیروهای خدمات شهری صورت گرفت؛

پاک سازی چهره شهر کازرون از تبلیغات انتخاباتی + تصاویر

همزمان با مشخص شدن نتیجه ی انتخابات، کارگران خدمات شهری به طور منسجم شروع به جمع آوری گسترده آثار انتخابات در سطح شهر کردند.

پس از دو هفته فعالیتهای پر شور انتخاباتی و نصب بنر و تراکت و… در جای جای شهر از طرف نامزدها و طرفداران آنها روز شنبه همزمان با پایان یافتن انتخابات و مشخص شدن نتیجه ی انتخابات، کارگران خدمات شهری به طور منسجم شروع به جمع آوری گسترده آثار انتخابات در سطح شهر کردند. 

این در حالی است که بر اساس برنامه ریزی این واحد، با توجه به تعداد نامزدهای انتخابات شورا و حجم وسیع تبلیغات در سطح شهر چند روزی طول خواهد کشید تا نسبت به پاک سازی کامل تبلیغات انتخاباتی اقدام گردد.
در همین راستا شهردار کازرون با بیان اینکه انتخابات در کنار دستاوردهای پرشور و ماندگار، عرصه‌ دیگری برای اثبات نقش تاثیرگذار مدیریت شهری بود اظهار داشت: این نقش ماندگار از دوره پیش از آغاز تبلیغات، بر اساس توان موجود شهرداری و برنامه ریزی، امکان تبلیغات منسجم و منظم نامزدهای انتخاباتی را فراهم کرد.
سید مهدی مکی با اشاره به تعامل شهرداری با فرمانداری و دستگاه‌های مختلف اجرایی، گفت: این تعامل در عرصه انتخابات موجب شد فضای شهر به دور از مناظر آشفته و نازیبای رایج انتخابات، در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار گیرد.


شهردار کازرون همچنین با اشاره به طراحی مکان های ویژه برای تبلیغات انتخاباتی و نقش آنها در پاکیزگی سطح شهر گفت: در این دوره، مکانهای ویژه برای تبلیغات کاندیداهای محترم تعبیه شده بود ضمن اینکه شهرداری کازرون اعلام کرده بود که کاندیدا و طرفداران آنها از نصب هرگونه پوستر و بنر بر روی در و دیوار معابر و درختان و … خودداری کنند. اما در کنار قانون مداری برخی از نامزدها متاسفانه شاهد بودیم عوامل اجرایی بعضی از نامزدهای محترم در پاره‌ای موارد، اقدام به نصب پوسترهای تبلیغاتی در فضاهای متعددی مانند تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تابلوهای مسیر یاب، درختان سطح شهر و… نموده بودند که کار پاکسازی را مشکل می کرد.

وی تاکید کرد: در گام اول با وجود احراز تخلف و براساس قوانین موجود نسبت به رفع این دسته از تبلیغات که باعث ایجاد مشکلاتی در روند فعالیت معمول شهر شده بود، اقدام شد. در گام بعدی نیز، پس از پایان مهلت تبلیغات، نیروهای خدوم شهرداری کازرون نسبت به جمع‌آوری آن دسته از تبلیغاتی که در محل صندوق‌های رأی و سطح شهرنصب شده بود، اقدام کردند.
وی با بیان این‌که عملیات پاکسازی شهر بلافاصله پس از پایان رای‌گیری آغاز شد، افزود: در این راستا، پاکسازی و تنظیف معابر، میادین و خیابان‌ها با بسیج تمام امکانات شهرداری‌ توسط نیروهای خدمات شهری و سازمان زیباسازی انجام یافت.

همچنین وی با اشاره به تمهیدات گسترده شهرداری کازرون در بسترسازی و سامان‌دهی فضای تبلیغات انتخاباتی گفت: اقدام گسترده نیروهای خدمات شهری شهرداری در پاکسازی شهر از آثار تبلیغات انتخاباتی، قابل‌تقدیر است.


پیام شهروندی:
شهر خوب، شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا ، شهروند خوب

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.