امروز:پنج شنبه, ۳ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۲-۲۵

غیرت کازرونی ها، مانع از انتقال تیپ شد! +تصاویر

صبح دوشنبه مردم کازرون، جهت اعتراض، با حضور فرماندار، مسئول دفتر امام جمعه کازرون، مسئولین و خانواده شهدا، جلو درب ورودی تیپ تکاور امام سجاد ع تجمع کردند.

حکایت انتقال پادگانی که غیرت مردم مانع از آن شد!

مردادماه سال گذشته هیئتی به کازرون آمدند و با گزارش‌هایی که این هیئت به مسئولان نیروی زمینی سپاه ارسال کرد بنا شد که تیپ امام سجاد (ع) کازرون از مکان فعلی که در ورودی شهر و مقابل میدان امام حسین(ع) قرار دارد به محل #پادگان_امام_رضا(ع) در خارج از شهر #منتقل شود و بخشی از این کار نیز آغاز شد.

شنیده شده که پس از انتقال تیپ امام سجاد(ع) به پادگان امام رضا(ع)، بخشی از زمین‌های مکان فعلی تیپ امام سجاد(ع) به یک #مرکز_فرهنگی تبدیل شود و مابقی هم به #فروش برسد!

یک منبع آگاه با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر ضرورت افزایش توان و اقتدار نظامی خاطرنشان کرد: تیپ تکاور امام سجاد(ع) کازرون در زمان دفاع مقدس، در ماموریت‌های مرزبانی #شمالغرب کشور و در آزاد سازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا در #سوریه افتخارات کم نظیری داشته و شهدای بسیاری تقدیم انقلاب و اسلام کرده است و ما از مسئولین و فرماندهان ارشد نیروی زمینی سپاه می‌خواهیم جلوی این اقدام خطرناک را بگیرند./چنارنیوز

قابل ذکر است که مردم شریف ‌کازرون امروز صبح جهت #اعتراض، جلو درب پادگان، با حضور #فرماندار، مسئول دفتر #امام_جمعه کازرون، #مسئولین و خانواده #شهدا تجمع کردند.

در پایان، این تجمع منجر به #لغو انتقال تیپ تکاور به صورت کلی شد. هرچند که پیش از این، با وجود مخالفت امام جمعه، برخی از قسمت ها، به پادگان امام رضا (ع) منتقل شده است.
کانال کازرون نگاه: @kazerunnegah

 

یک پاسخ به “غیرت کازرونی ها، مانع از انتقال تیپ شد! +تصاویر”

  1. حسین قوانلو گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    با سلام مدتیه که مردم برای حریم چاه آب شهر نگرانند غافل از اینکه تا چند سال دیگر آبی در این چاه و چاههای دیگر آبرسانی کازرون و یا چاههای آبرسانی بوشهر باقی نخواهد ماند در طول ۱۵ سال گذشته با بهره برداری از چاههای کوههای جنوبی بیش از ۱۰۰ متر افت آب در چاهها ایجاد شده دریاچه پریشان خشک شده برای تامین آب شرب بوشهر .
    آنها میتوانند آب دریا را شیرین کنند و مصرف کنند اما دریاچه آب شوری وجود خواهد داشت که ما کازرونیها شیرین کنیم و مصرف کنیم؟
    آب این چاهها بایستی بصورت آب معدنی به مصرف شرب برسد نه برای حمام و توالت و درختکاری.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.