امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2016-03-13

آیت الله ایمانی در گفتگو با شیرازه:

لازمه انقلابی ماندن مجلس خبرگان، ایستادگی در مقابل دشمن و عدم انحراف از خط انقلاب اسلامی است

امام جمعه شیراز گفت: برخی ها می خواهند جنایات آمریکا و انگلیس به فراموشی سپرده شود اعضای خبرگان رهبری باید بدانند که نمی شود مصالح اسلام وجامعه را به خاطر خوشایند دیگران به بازی گرفت

به گزارش کازرون نگاه،اعضای مجلس خبرگان رهبری هفته گذشته در پایان آخرین اجلاسیه خبرگان دوره چهارم با رهبر انقلاب دیدار کردند. آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازه با بیان اینکه دیدار اعضای محترم خبرگان رهبری با رهبر انقلاب سنت دیرینه ای است که از زمان امام راحل تا به امروز جریان داشته است اظهار داشت:امسال نیز اعضای خبرگان رهبری توفیق دیدار مقام معظم رهبری را داشتند که درآن جلسه علاوه بر حاکم بودن فضای انس والفت نکات حساس و اثرگذاری از سوی ایشان خطاب به اعضای خبرگان مطرح شد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس افزود:رهبر انقلاب وظیفه مجلس خبرگان را « انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن» برشمردند که این نشان دهنده تاکید ایشان بر تداوم خط انقلاب اسلامی و عدم انحراف از آن می باشد.

وی تصریح کرد: انقلابی ماندن مهمتر از انقلابی بودن است چرا که در همه برهه های زمانی همچون صدر اسلام کسانی بودند که در فراز و فرودها دچار زاویه و انحراف شدند.

آیت الله ایمانی با تاکید بر اینکه انقلابی ماندن و بر اساس اسلام و انقلاب به موقع عمل کردن از مهمترین وظایف مجلس خبرگان است خاطر نشان کرد:مجلس خبرگان برای انقلابی ماندن ایستادگی و مقابله با دشمن و فریب دشمن نخوردن را باید مورد توجه قرار دهد.

امام جمعه شیرازاظهار داشت:آمریکا و انگلیس نظام ولایی را که در راس آن ولی فقیه باشد را قبول دارند امام به دنبال کسی هستند که آرام برخورد کند و منافع آنان را تامین کند.

وی بر لزوم توجه دولت و مسئولان بر اقتصاد مقاومتی،پیشرفت علمی و مصون سازی فرهنگی که مورد توجه رهبر انقلاب نیز هست تاکید کرد وگفت: برخی ها می خواهند جنایات آمریکا و انگلیس به فراموشی سپرده شود اعضای خبرگان رهبری باید بدانند که نمی شود مصالح اسلام وجامعه را به خاطر خوشایند دیگران به بازی گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه شخصیت ارزشی برخی ها به انتخاب شدن یا انتخاب نشدن وابسته نیست بیان کرد:آیت الله مصباح و آیت الله یزدی از چهر ه های بلند و تابناکی هستند که با عدم حضورشان چیزی از ارزش آنها کم نمی شود اما برای مجلس خبرگان کمبود و محرومیت به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.