امروز:پنج شنبه, ۱۶ مرداد
تاریخ انتشار:2016-03-09

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کازرون ؛

خیرین با تامین خانه عالم زمینه رفع عمده مشکلات در محلات شهر و روستا را فراهم می کنند

در روستاها و محلات مختلف با استقرار یک روحانی می توان خیلی از مشکلات را حل و فصل نمود و فضای همدلی را ایجاد نمود چرا که تجارب مختلف نشان داده است یک روحانی می تواند محور همه امور در یک روستاو یا یک محله در شهر شود و بهترین نمونه این محور قرار گرفتن را می توان روستای بلیان در بخش مرکزی عنوان کرد .

به گزارش کازرون نگاه ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام والمسلمین سیدنصرت اله احسانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت ؛ در شش ماه گذشته تا کنون که در این اداره مشغول به خدمت بوده ام برنامه ها را با سرعت بیشتری پیگیری و اجرایی کر ده ایم .حجت الاسلام احسانی

وی گفت : با همدلی مسئولین فرهنگی و هیئات مذهبی و حضور پرشور مردم  شاخصه های هدایت ، نظارت و ساماندهی برنامه های فرهنگی شهرستان در ویژه برنامه های قرآنی ، گرامیداشت اعیاد و ایام شهادت با همکاری نهاد ها و سازمانهای مرتبط به صورت منسجم تری نسبت به سالهای گذشته صورت گرفته است .

حجت الاسلام  احسانی افزود : در شش بخش شهرستان با این وسعت بزرگ ، روزانه کارهای فرهنگی متعددی در حال اجراست و برای اینکه این کارها حتی در روستاها با یک محوریت واحد و موثر تری به مرحله اجرا برسد تعداد ۸ روحانی به صورت دایم در هشت روستا در بخش های مختلف مستقر شده اند که تا پایان سال جاری در یک روستای دیگر نیز روحانی محل استقرار خواهد یافت و این امر به یاری خدا در سال اتی نیز با سزعت بیشتری صورت خواهد گرفت .

خیرین با تامین خانه عالم زمینه رفع عمده مشکلات در محلات شهر و روستا را فراهم می کنند

رئیس سازمان تبلیغات کازرون بیان کرد : در روستاها و محلات مختلف با استقرار یک روحانی می توان خیلی از مشکلات را حل و فصل نمود و فضای همدلی را ایجاد نمود چرا که تجارب مختلف نشان داده است یک روحانی می تواند محور همه امور در یک روستاو یا یک محله در شهر  شود و بهترین نمونه این محور قرار گرفتن را می توان روستای بلیان در بخش مرکزی عنوان کرد .

احسانی گفت : در ایام محرم و صفر ۱۱۰ تن روحانی از استان های قم ، اصفهان و مشهد و ۷۵ تن از روحانیون حوزه علیمه شهرستان به امورات تبلیغی در این ایام پرداختند .

وی ادامه داد : در دهه فجر نیز ۸۵ نفر روحانی مبلغ اعزامی و ۷۰ روحانی و طلبه مبلغ نیز از شهرستان کازرون امر تبلیغات و امورات فرهنگی را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند و مدت ۱۰ روز به کار تبلیغی پرداختند .

رئیس تبلیغات کازرون بیان کرد : در حال حاضر ۳۵ کانون فرهنگی ، ۱۴ کانون قرآنی و ۳۳۰ هیئت مذهبی در شهرستان به صورت فعال در ایام مختلف پیوسته در حال تقویت فرهنگ ناب اسلام محمدی (ص) هستند .

وی درپایان از خیرین و مردم خواست در زمینه تامین خانه عالم در روستا و محلات شهر کازرون و بخش ها همکاری کنند تا زمینه لازم برای جاری شدن فرهنگ سبک زندگی اسلامی فراهم شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.