امروز:دوشنبه, ۲۰ آبان
تاریخ انتشار:۱۳۹۴-۱۲-۰۶

لحظه لحظه با انتخابات در کازرون (ویرایش دوم)؛

دیدار برخی علما با رسته ، شیخیان و شفیعی برای انصراف /اعلام حمایت ۲ عضو شورای شهر از کاندیدای خاص/رضائیان پور انصراف داد

بنا به تحلیل برخی کارشناسان در حوزه انتخابات ، اختلاف نظر در میان اصلاح طلبان تشتت آراء آنها را رقم زده است و تقسیم سبد آراء این جریان سیاسی به سمت کاهش آراء حسین رضازاده و افزایش نسبی آراء آقایان نجفی و شیخیانخواهد رفت.

به گزارش کازرون نگاه ، موج انصراف ها و اعلام حمایت ها با نزدیک شدن به لحظات پایانی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کازرون لحظه به لحظه بیشتر می شود و فضا با تغییر آراء شکلی تازه به خود می گیرد .
با اعلام حمایت جداگانه جمعی از اصلاح طلبان از آقایان رضازاده ، امیریان ، شیخیان و نجفی اختلاف نظر در این جریان نمایان تر می شود .
بنا به تحلیل برخی کارشناسان در حوزه انتخابات ، اختلاف نظر در میان اصلاح طلبان تشتت آراء آنها را رقم زده است و تقسیم سبد آراء این جریان سیاسی به سمت کاهش آراء حسین رضازاده و افزایش نسبی آراء آقایان نجفی و شیخیان خواهد رفت.

همچنین شکرالله رضائیان پور انصراف خود را اعلام و تا این لحظه از کاندیدای خاصی حمایت نکرده است .
حمایت غیر قانونی دو عضو شورای شهر کازرون نیز شنیده هایی است که در محافل عمومی به گوش می خورد که در این اعلام حمایت مهندس امین مهرورز از آقای رضازاده و آقای رضا آذین فر نیز از آقای شیخیان حمایت کرده اند گرچه این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده .
همچنین ۲ تن از علما و چهره های برجسته شهرستان در حمایت از جریان اصولگرایی در دیدار روز گذشته خود با آقایان مجید شیخیان و یعقوب شفیعی و مهدی رسته از آنها خواسته اند برای حفظ وحدت در جبهه اصولگرایی از کاندیداتوری خود انصراف دهند .
اعلام حمایت حامیان محمد علی شفیعی از آقای دهقانفرد و حضور فعال در این جبهه و همچنین اعلام حمایت جمع کثیری از لیدرها و حامیان دهقان ناصرآبادی از آقای نجفی روند انتخابات را به سمتی سوق می دهد که احتمالا ریزش آراء رضازاده را در پی دارد .

14 پاسخ به “دیدار برخی علما با رسته ، شیخیان و شفیعی برای انصراف /اعلام حمایت ۲ عضو شورای شهر از کاندیدای خاص/رضائیان پور انصراف داد”

 1. قاسم گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  شما ديگه كي هستين؟ بيانه اقاي رضايان هست كه به نفع مجيد شيخيان كناره گيري كرد؟فرمانداري هم اعلام كرده؟ مطمعنيد شما خبرگزاري هستيد؟

 2. دهقان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  چرا دروغ میگین .کجا اقای محمد علی شفیعی از دهقان فرد حمایت کرده

 3. احمداز کازرون گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  مهندس نجفی تنها نماینده محبوب شهرستان کازرون

 4. وزیری گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  فقط و فقط مهندس نجفی پیروز میدان

 5. دهقان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  مطالبتون دروغ کذب است.

 6. hldv گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  فکر نمیکنید این مطالب رو کاملا هدفدار و در جهت تخریب آقای رضازاده نوشتید..همه مطالب و اعلام حمایت سایر کاندیدها هم کاملا اشتباه می باشد.مردم ذو اغفال نکنید لطفا .وظیفه قانونی و شرعی شما چیز دیگریست.

 7. hldv گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای نجفی بزرگوار اگه واقعا دلسوز مردم کازرون بودن چرا برای شیراز ثبت نام کردن؟..و وقتی میدون رو خالی دیدن اومدن.مانماینده جسور میخوایم کسی که منتظر فرصت نباشه بلکه فرصت افرین باشه.برن همون شیراز و از احساسات همشهریان ترک زبان سوء استفاده نکنن.

 8. hldv گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ترسوها چرا دیدگاهمو منتشر نمیکنید..دیدن شما هم میترسین مثل کاندیدتون.

 9. جواد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  درود خدا بر محمدعلی شفیعی یک اصولگرای متحد

 10. مهدی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سایت خبری باید حرفه ای باشد نه خبر کذب منتشر کند – خبر را ویرایش کنید – در ضمن اگر عضوی از شورای شهر یا سازمان دیگری از فلان شخص حمایت کرده کار اشتباهی بوده و منتشر کردن آن توسط سایت شما کاری به مراتب اشتباه تر

 11. آرش ( دومان ) گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام به تمامی دوستان، ممنون به خاطر حضور همیشگی شما، نظر های سازنده مطمئنا به نفع همه هست نه تخریب اما باور کنید، به جان هم افتادن گویا کاندیداها گرفته تا هواداران به نظر من اصلا صحیح نیست، یک فضای کاملا آگاهانه نیازمند شهر بزرگ و تاریخی کازرون هست که همیشه در تاریخ حرف برای گفتن داشته، من از طرف خودم به تمام کازرونی های، متعصب که به فکر پیشرفت کازرون هستند، این خواهش رو دارم، برای همیشه باند بازی های سیاسی رو کنار بگذارید ارزش و، وجود تک تک شما همشهری ها برای رشد شهر لازم هست، این کشور مدیون خون شهدا و گذشتگانمون هست پس تحت تاثیر، پول، حاشیه، وعده های وحشتناک که به ضرر شهرمون هست و وعده های دروغین، قرار نگیرید، ممنون به خاطر حس شهروندی، گاهی وقت های بعضی از دوستان که به جای اینکه به فکر فقرا باشند، از پول های زیاد و اسراف و پذیرایی های آنچنانی موقت در فکر توهین به شعور و شخصیت مردم این شهر هستند ، من داد میزنم به کسانی که گاهی و گداری در، صدد به حاشیه کشیدن مردم هستند، برادر اگه هستی خواهش میکنم، بیخیال،، ذهن مردم و شهر رو پریشان نکن این شهر به کسی نیاز داره که منفعت شخصی نداشته باشه، منفعت گروهی و حزبی نداشته باشه این شهر نیاز به شخصی داره که پاک، مخلص و مردمی و خاکی باشه که تمام هم و غمش، مردم این شهر باشه، پیشرفت مردم، رشد شهر و…… کاش به خودمون اجازه بدیم و فکر کنیم که آیا واقعا این همه هزینه انتخاباتی از کجا میاد، واقعا پول دارند یا نه این پول و منابع مالی از کجا میاد؟ به نظر من کاملا اشتباه هست، از کجا این همه پول میاد واسه هزینه های آنچنانی حالا اینا هیچ، اسپانسر مالی میگیم هست، حالا شخصی یا جناحی، فکر نکردید کسایی که این کار رو میکنند بعد از رفتن به مجلس به جای مشکلات مردم، و حل مشکلات مردم کاری غیر از این دارن؟ بله من بهتون میگم واقعا نه خیر همشهری عزیزم اونا مردم رو به مدت چهار سال فراموش میکنند و در صدد جبران، لطف دوستان خودشون هستن که اونا رو تو این لحظات انتخابات از هر لطفی به نصیب نذاشتن آقا خواهشا توهین نکن به شعور مردم فهیم کازرون، وای بر شما که معنی خدمت خالصانه رو فراموش کردید و همیشه و همه جا به فکر نردبان کردن و پله کردن مردم هستید برای منفعت خودتون، به خیال خام خودتون، ما نمیبینم و نمیفهمیم، خواهش میکنم تمومش کنید، بسه دیگه دور از جون تک تکتون ما رو احمق فرض کردید خدایا رحمتت رو عطا کن به این شهر که کلی شهید داده، قلب تک تک شهدا، دردمند هست از این همه بی تفاوتی ما، کی و کجا باید دین خودمون رو بجا بیاریم، ما فردی میخوایم که خودش درد کشیده باشه و بی تعهد به گروه خاصی، فقط و فقط مطالبه حق و حقوق این شهر و مردم غیورش رو در نظر داشته باشه ، تشکر از تک تک شما که با فکر به دنبال شخصی شایسته هستید، آری، رای من و شما برای کازرون و ایرانی آباد و آزاد و مستقل، که ایران مقتدر، ایرانی هست که تن به ذلت نمیده و نخواهد داد، ساعت ۱۲:۴۹ شب هست، چیزی نمونده که سرنوشت شهر و کشورمون رو خودمون مشخص کنیم نه تجویز های خارجی، ما خودمون مختار هستیم که چه کسی رو انتخاب کنیم نه کسی برای ما تعیین و تکلیف کنه، فردا منتظر تک تک شما ها هستم همشهری های، متعصب و ارزشمند بیاید یک انتخابات متفاوت داشته باشیم با فکر و اندیشه درست، بدونید که مسئله شهر و کشورمون رو خودمون تعیین میکنیم، برای ایرانی آباد و آزاد همه ما امروز ساعت هشت صبح پای صندوق های رای، دوست دار شما یک کازرونی، آرش ( دومان)

 12. دهقان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعا کذب محضه.تمام حرفاتون دروغه.باید از شما شکایت شه.اقای رضاییان ب حمایت شیخیان کنار رفت.و اقای شفیعی کجا از دهقانفرد حمایت کرد؟؟

 13. نريمان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  درود بر مهندس محمدعلي شفيعي سيف ابادي

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.