امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2015-02-04

به طور همزمان

۱۳ خانه بهداشت در کازرون به بهره‌برداری رسید

به مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارک فجر ۱۳ خانه بهداشت به‌طور همزمان در سطح شهرستان کازرون به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کازرون نگاه ، فرماندار کازرون عصر روز گذشته در آیین افتتاح نمادین خانه بهداشت روستای حاجی‌آباد غوری بخش چنارشاهیجان که با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان کازرون و جمعی از اقشار مردم صورت گرفت در سخنانی با گرامی‌داشت دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه مبارک فجر دهه عزت، سربلندی، افتخار و اقتدار محسوب می‌شود که به‌واسطه آن دگرگونی با عنوان انقلاب در کشور صورت گرفت و باعث نجات و خودباوری ملت بزرگوار ایران اسلامی شد.

حمیدرضا گرامی گفت: گرچه طول ایام دهه پیروزی انقلاب کوتاه است اما فرصت مناسبی برای بیان گوشه‌هایی از دستاوردها و خدمات نظام مقدس اسلامی به شمار می‌رود.

وی به برخی شاخصه‌های مهم دستاوردهای انقلاب در طول ۳۶ سال گذشته اشاره کرد و افزود: ملت بزرگ ایران در طول این مدت با توجه به انواع بحران‌ها، تهدیدها و تحریم‌های گوناگون و تحمیل هشت سال جنگ نابرابر از سوی دنیای استکبار، توانست با روحیه ایثار و مقاومت، خودباوری و بهره‌گیری از منویات ولایت و رهبری در مقابل تمام آن‌ها عزتمندانه ایستادگی کند.

فرماندار کازرون تصریح کرد: امروزه به برکت جمهوری اسلامی، روح امام، خون شهدا، درایت رهبری فرزانه و عزم راسخ ملت ایران، کشورمان به‌عنوان یکی از قطب‌های برتر و تأثیرگذار دنیا قرار گرفته است.

گرامی به نقش تأثیرگذار کشورمان در دنیا اشاره کرد و گفت: امروزه هر اتفاقی که در دنیا بخواهد روی دهد بدون حضور ایران موفقیتی ندارد چرا که جمهوری اسلامی به‌عنوان یک‌پایه اساسی نقش بسزا و تأثیرگذاری در دنیا دارد.

وی پروژه‌های مهم قابل‌ افتتاح به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال در شهرستان کازرون را ۷۰ پروژه در حوزه‌های مختلف از جمله عمرانی، زیربنایی بهداشت و درمان، راه، فنی و حرفه‌ای و کشاورزی برشمرد و متذکر شد: تا انتهای دهه مبارک فجر ۱۹ خانه بهداشت در سطح این شهرستان با اعتباری افزون‌بر یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار کازرون اضافه کرد: با پیگیری‌های نماینده این شهرستان در مجلس در حوزه‌های مختلف از جمله ایمن‌سازی راه، بهداشت و درمان، فنی و حرفه‌ای و گازرسانی و… در بخش بزرگ چنارشاهیجان دولت افزون‌بر ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه کرده که در طول دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

گرامی اعلام کرد: با همت مسئولان کازرون و این استان و پی‌گیری نماینده مردم این شهرستان در مجلس برای آب‌رسانی به دریاچه پریشان از سد نرگسی جره و بالاده توافقات خوبی با رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست صورت گرفته است.

وی ادامه داد: احداث سد نرگسی و انتقال آب به تالاب پریشان و احیای این دریاچه می‌تواند جذب گردشگر و ۵ هزار فرصت شغلی را در آینده ایجاد کند.

به گزارش کازرون نگاه ، ساختمان آبفا بخش قائمیه با اعتباری افزون‌بر ۱۸۰ میلیون تومان و پروژه روکش راه روستایی پیرسبز این بخش با اعتباری بیش از یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال توسط فرماندار کازرون به بهره‌برداری رسید.

خبرنگار: محمدحسین هاشمی کشکولی

یک پاسخ به “۱۳ خانه بهداشت در کازرون به بهره‌برداری رسید”

  1. عبداله گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    پيوندتان مبارك

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.