امروز:دوشنبه, ۲۱ بهمن
تاریخ انتشار:2019-03-10

یک کازرونی شهروند افتخاری بوشهر شد

از سری برنامه های شاخص بزرگداشت یازدهمین هفته بزرگداشت روز بوشهر، از عباس عاشوری نژاد شهروند افتخاری بوشهر تجلیل شد.

جمعه شب از سری برنامه های شاخص بزرگداشت یازدهمین هفته بزرگداشت روز بوشهر غلامحسین خواجه بعنوان چهره ماندگار و عباس عاشوری نژاد شهروند افتخاری بوشهر تجلیل شدند.

شهردار بوشهر در این آیین گفت: انتخاب چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهر از عرصه علم و فرهنگ کاری بزرگ و قابل ارج است.
سید نور الدین امیری افزود: این ارج گذاری برای این ۲ چهره در واقع ارج گذاری برای علم، فرهنگ و دانش و تبریکی برای معلمان و فرهنگیانی است که همگان ریزخوار سفره معرفتی آنان است.

گفتنی است، عباس عاشوری نژاد، اهل شهرستان کازرون و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر است. وی در سال ۹۵ به عنوان پژوهشگر برتر حوزه علوم انسانی کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

عباس عاشوری‌نژاد متولد ۱۳۴۷ شیراز و اهل کازرون است که در سال ۱۳۷۰ در رشته تاریخ ایران و جهان با مقطع کارشناسی از دانشگاه اصفهان فارغ‌التحصیل شد. 
عاشوری نژاد کارشناسی ارشد تاریخ ایران وجهان خود را در سال ۱۳۷۲ از دانشگاه تهران دریافت کرد و در دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۸۹ در رشته ادیان بعد از اسلام به درجه دکتری رسید. 
عاشوری‌نژاد عضو هیأت علمی تمام وقت و مدیر گروه کارشناسی ارشد تاریخ وتمدن ملل اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر است.
وی علاوه بر این در جایگاه مدیر انجمن دوستداران حافظ بوشهر، دبیر هم اندیشی نخبگان دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، مدیر پژوهشگاه علوم اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، مشاور تحقیفاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و سردبیر فصلنامه ‘فرهنگ بوشهر، عضو حقیقی شورای فرهنگ عمومی استان و عضو هیات اندیشه ورزان استان بوشهر نیز به فعالیت‌های علمی و فرهنگی می‌پردازد. 
وی تاکنون حدود ۲۰ کتاب تالیف و بیش از ۴۰ مقاله ملی و بین المللی در باره تاریخ، انسان و زندگی منتشر کرده است. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.