امروز:سه شنبه, ۲۷ فروردین
تاریخ انتشار:۱۳۹۵-۱۰-۲۴

در جلسه برگزاری بزرگداشت شهدای مدافع حرم و 1100 شهید شهرستان کازرون مقرر شد:

یادواره شهدا در دهه فجر برگزار می شود

مقرر شد که مراسم گرامی داشت سالگرد شهدای مدافع حرم و یادواره ۱۱۰۰ شهید شهرستان کازرون به صورت همزمان و در دهه فجر امسال برگزار شود.

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شهدای مدافع حرم  و ۱۱۰۰ شهید گلگون کفن شهرستان کازرون در دفتر امام جمعه کازرون برگزار شد. این جلسه با حضور رئیس و نمایندگان بنیاد شهید کازرون، خانواده معزز شهدای مدافع حرم و انصاری نماینده ایثارگران تیپ تکاور امام سجاد (ع) برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون طی سخنانی با گرامی داشت رشادت ها و بزرگواری های شهدای شهرستان و خصوصا شهدای مدافع حرم بر این نکته  تاکید کرد که لازم است مراسم سالگرد شهدای مدافع حرم به صورتی شایسته و در خور شان و منزلت این عزیزان برگزار و از پراکندگی مراسم پرهیز شود.

در ادامه خانواده های معظم شهدا نظرات و پیشنهادات خود را برای برگزاری هر چه بهتر مراسم مطرح نمودند. احمد رضازاده رئیس بنیاد شهید کازرون نیز آمادگی این بنیاد را برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اعلام کرد.

در پایان و پس از جمع بندی مباحث مختلف مقرر شد که مراسم گرامی داشت سالگرد شهدای مدافع حرم و یادواره ۱۱۰۰ شهید شهرستان کازرون به صورت همزمان و در دهه فجر امسال برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.