امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۵-۱۲-۲۵

یادواره شهدای ورزشکار کازرون برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان کازرون: امیدواریم ورزشکاران ما بتوانند با الگو قرار دادن شهدا در ورزش، روح جوانمردی و اخلاق را حفظ نموده و بتوانند قله های ورزشی قهرمانی را طی نمایند.

یادواره شهدای ورزشکار شهرستان کازرون با همت اداره ورزش و جوانان کازرون و همکاری ناحیه بسیج مقاومت شهرستان و کانون بسیج ورزشکاران یادواره ۷۶ شهید ورزشکار شهرستان در مورخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ در محل سالن ورزشی ۹ دی برگزار شد.

این مراسم با حضور مسؤلین و پیام دکتر رضازاده نماینده مردم شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی و حضور حداکثری ورزشکاران، مربیان و رؤسای هیأت ها انجام شد.

در ابتدای این مراسم حامد محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن خیر مقدم به حاضرین بیان داشت: خوشحال و خرسندیم که امروز توانستیم ذره ای از دین خود به شهدا را ادا کنیم، زیرا معتقدیم با برگزاری مراسم یادواره شهداء و کاروان راهیان نور است که می توانیم فرهنگ ایثار و شهادت و جهاد را در جامعه زنده نگهداریم و امیدواریم ورزشکاران ما بتوانند با الگو قرار دادن شهدا در ورزش، روح جوانمردی و اخلاق را حفظ نموده و بتوانند قله های ورزشی قهرمانی را طی نمایند.

در ادامه این مراسم سرهنگ افشاریان فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کازرون، صادقی زاده رئیس سابق تربیت بدنی در زمان دفاع مقدس و حجة الاسلام والمسلمین خرسند امام جمعه کازرون در خصوص شهدا ورزشکار سخنان مبسوطی بیان داشتند.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.