امروز:یکشنبه, ۲ اردیبهشت
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۳-۲۹

نماینده کازرونی گینس در ایران خبر داد؛

گینس منتظر ثبت دومین رکورد از کازرون +تصویر

دشمن زیاری: در حال حاضر پیگیر تامین هزینه ۱۵‌میلیون تومانی رکورد محسن پالار از روستای جام بزرگی کازرون برای ثبت دومین رکوردار گینس از کازرون هستیم.

گینس منتظر ثبت دومین رکورد از کازرون +تصویر

به گزارش کازرون نگاه؛ اشکان (روح اله) دشمن زیاری، نماینده کازرونی گینس در ایران، گفت: ضمن اطلاع رسانی در سطح کشور جهت جذب استعدادها برای ثبت در کتاب رکوردهای جهان (گینس)، در حال حاضر پیگیر رکورد محسن پالار از روستای جام بزرگی کازرون برای ثبت دومین رکوردار گینس از کازرون هستیم.

دشمن زیاری ادامه داد: محسن پالار توانسته در تمرینات، رکورد «سریعترین صدمتر دویدن با فین شنا» را که زیر ۱۴ ثانیه می باشد بشکند.
نماینده گینس در ایران بیان کرد: کارهای اولیه و رکوردگیری انجام شده و مستندات به گینس ارسال خواهد شد.
وی افزود: تنها مشکل این رکوددار، تامین هزینه ۱۵ میلیونی می باشد که امید است با یاری دوست داران ورزش کازرون مشکل این عزیز حل شود و افتخاری دیگر نصیب کازرون شود.

قابل ذکر است که اشکان (روح اله) دشمن زیاری متولد روستای برج سوخته بیشاپور کازرون می باشد. وی رکورددار گینس با عنوان سریعترین طناب‌زن صدمتر دنیا با زمان چهارده ثانیه و چهل و سه صدم ثانیه بوده و اولین کازرونی است که نامش در کتاب رکوردهای جهان به ثبت رسیده است.
دشمن زیاری توانسته است که نمایندگی گینس را پس از شصت سال نبود نمایندگی در ایران، برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

خیرین ورزش دوست میتوانند برای حل مشکل مالی ثبت رکورد، از طریق قسمت نظرات همین خبر و یا با آیدی تلگرامی @kazerunnegah_admin در ارتباط باشند.

کانال خبری کازرون نگاه: @kazerunnegah

یک پاسخ به “گینس منتظر ثبت دومین رکورد از کازرون +تصویر”

  1. مازندران۰۶۲ گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    تأسف برا مسولين شهرتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.