امروز:دوشنبه, ۱۹ آذر
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۸-۰۷

باز هم دروغ آمدنیوز برملا شد؛

گاف بزرگ آمدنیوز خائن، با جعل تصویر مردم کازرون+تصاویر

آمدنیوز تجمع کازرونی ها برای تونل محرم را به نام تجمع در پاسارگاد منتشر کرد/ارتباط بین تجمع در پاسارگاد با سلطنت طلبان و دشمنان ایران چیست؟

گاف بزرگ آمدنیوز خائن، با جعل تصویر مردم کازرون

تصاویر اصلی تجمع کازرونی ها برای تونل محرم

تلاش و تقلای بی ثمر رسانه های غربی برای ایجاد ناآرامی در کشور با تاریخ جعلی هفت آبان به جایی رسیده است که انها در لحظات آخر به انتشار دروغ های فاحش دست زده اند اگرچه این رویه ی همیشگی انهاست.
بنا بر گزارش خبرنگاران در شمال استان فارس، با روشنگری رسانه ها درباره جعلی بودن و فتنه انگیز بودن ماجرای ۷ آبان، در ساعات پایانی منتهی به ۷ آبان کسی برای تشکیل این تجمع غیرقانونی حضور ندارد اما رسانه های غربی که دست پاچه شده اند تلاش میکنند با انتشار تصاویر و فیلمهایی جعلی نشان بدهند مردم بی توجه به مصوبه شورای امنیت ملی خود را به پاسارگاد رسانده اند.
از این دستپاچگی ها میتوان به انتشار تصایر و فیلمهایی مربوط به سال قبل اشاره کرد که گویا با ارضا نشدن از این هوچی گری ها، متوسل به دروغهای شاخ دار نیز شده اند.
روز جمعه مردم کازرون با در دست داشتن تمثال مبارک رهبر انقلاب و شعارهایی انقلابی به عنوان مطالبه گران اجتماعی در کنار تونل محرم تجمع کردند تا از روند حفر تونل محرم به عنوان مهمترین پروژه عمرانی این شهر از نزدیک بازدید نمایند اما سوء استفاده کانال مزدور آمدنیوز از این تصاویر برای تحریک مردم گافی است که خیلی زود نمایان شد.
آمدنیوز با انتشار تصویر مراسم دیروز گفته است که این مردمی هستند که با وجود مسدود بودن راههای منتهی به مقبره کورش، خود را به محل تجمع رسانده اند.
مطمئنا مردم در قبال حربه های رسانه ای دشمنان انقلاب اسلامی ساده لوحانه عمل نخواهند کرد و این بار نیز فتنه گری در نطفه خفه خواهد شد.

نا گفته نماند که سوء استفاده از این تصویر در کانال های معاند و سلطنت طلب دیگری نیز صورت گرفته است که این سوال را به اذهان عمومی متبادر می کند که چه ارتباطی بین تجمع در پاسارگاد با سلطنت طلبان و دشمنان ایران وجود دارد؟

مشاهده تصاویر اصلی تجمع کازرونی ها برای تونل محرم


با ما در کانال کازرون نگاه از هرخبری مطلع شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.