سردار “احمد علی گودرزی” اظهارداشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری اموال مسروقه در یک منزل در بخش ” چنارشاهیجان” شهرستان ” کازرون”، بلافاصله مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.سرداراحمدعلی گودرزی

وی ادامه داد: مأموران در بازرسی از این منزل اقلام مسروقه ای شامل پیکور برقی، دریل برقی، شیلنگ آب، موتورجوش، دستکش ایمنی، سنگ فرز، جعبه آچار، کارتریج دستگاه کپی،دستگاه تهویه، جرثقیل زنجیری، تلویزیون، دستگاه هوا برش، پمپ آب، ترانس برق، پرینتر، اسپیلت، اره آهن بر و مقدار زیادی اموال مسروقه دیگر کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در این خصوص دو نفر دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به مقر انتظامی انتقال داده شدند.
سردار گودرزی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات به سرقت این اموال از شرکت های خصوصی و دولتی اقرار کردند، افزود: ارزش ریالی این اموال بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی گفت: مأموران جان بر کف انتظامی استان با اقدامات جهادی خود عرصه را بر مجرمان و سارقان تنگ کرده و در راستای حفظ و افزایش امنیت در سطح جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.
وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت از سوی مجرمان و سارقان، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
منبع : خبرگزاری برنا/فارس