امروز:شنبه, ۸ شهریور
تاریخ انتشار:2017-01-30

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس:

کسی که نفوذ را قبول ندارد خود مصداق نفوذ است

مردم ما باید بدانند که اگر مقام معظم رهبری واژه نفوذ را در تمامی سخنرانی های خود بیان میکنند ، یعنی اینکه بحث نفوذ جدی است

به گزارش کازرون نگاه، امروز مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در مسجد امام خمینی (ع) کازرون برگزار شد.

سید تقی سهرابی مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس به عنوان سخنران این برنامه گفت: کازرون نام شناخته شده است ، هم در تاریخ ما و هم در جغرافیای سیاسی ما ، که در زمان ستم شاهی یکی از شهرهایی که رژیم دژخیم پهلوی هراس داشت از مردم آن کازرون بود.

وی افزود: در این دنیای سراسر ظلم و تباهی انقلاب اسلامی هدیه ایی بود که خداوند به ملت ایران و مردم آزادی خواه جهان داد و شکر این نعمت لازم و واجب است . امروز انقلاب اسلامی مختص و مربوط به مردم ایران نیست ، متعلق به همه جهانیان است و هرکس در هر گوشه ایی از این جهان که قلبش برای صداقت ،درستی و معنویت می تپد اصل خمینی را درک کرده و انقلاب اسلامی متعلق به او است.

IMG_0985

سهرابی درباره اقدام رئیس جمهور آمریکا برای تحریم دوباره کشورهای اسلامی به ویژه ایران بیان کرد: این اقدام حاوی چند پیام است که ترامپ و یا هریک از رئیس جمهورهای آمریکا از یک قماش اند و اعتماد به آنها شرط عقل نیست. ممکن است در مذاکرات و آن سوی میز لبخندهای فریبکارانه ایی هم بزنند نباید اعتمادکرد زیرا آنها با مردم انقلابی جمهوری اسلامی مشکل دارند.

وی در ادامه افزود: نگرانی جهان غرب و نظام لیبرال دموکراسی که آنها به دنیا دیکته کردند و سالهاست به واسطه ی آن بر سر مردم جهان می کوبند و بهانه ایی است برای یورش به کشورهای مختلف، امروز خودشان با این امضا نقض اش کردند. امضای ترامپ امضای نژادپرستی است و موضوع دموکراسی خواهی آمریکایی ها که شعار آن را می دادند یک دروغ بزرگ است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با نام بردن از دو ویژگی عمده انقلاب اسلامی درباره رژیم پهلوی گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی این دو مسئله ی دشمن شناسی و تبعیت تام از رهبری است . این ملت دشمن را شناخت ، متوجه شد رژیم پهلوی دین آنها را نشانه رفته و سرسپرده و مجری دستورات آمریکا است و این ملت را به سرمنزل مقصود نمی رساند. با بصیرتی که امام به مردم درباره دشمنی که شناخته بود دادند و با تابعیت تام از رهبری در مقابل این رژیم ایستادند.

وی پیرامون مسئله دشمن شناسی خاطرنشان کرد: امروز دشمن شناسی امری لازم، ضروری و واجب است . دشمن ،توطئه و ترفنهای آنها را بشناسیم ، فریب لبخنهای آنها را نخوریم ، زیرا در دنیای امروز و با گذشت۴ دهه بیش از ۲۰۰ رسانه ی فارسی زبان بر علیه مردم ، انقلاب و دین شما کار می کنند.

سهرابی افزود: مردم ما باید بدانند که اگر مقام معظم رهبری واژه نفوذ را در تمامی سخنرانی های خود بیان میکنند ، یعنی اینکه بحث نفوذ جدی است و به آن برادری که می گوید نفوذ را قبول ندارم باید گفت شما در جایگاهی نیستی که بگویی این مهم را قبول نداری زیرا دشمن شناسی شما زیر سوال است و قبول نداشتن شما خود مصداق نفوذ است.

وی در پایان درباره پیشرفتهای جمهوری اسلامی در حوزه رسانه تشریح کرد: در نظرسنجی ایی میان کشورهای عربی پیرامون رسانه ایی که میتوان پذیرفت بدون ترس و دلهره کودک خود را با آن تنها گذاشت این رسانه جمهوری اسلامی بود که پذیرفته شد و  ما امروز معروف به رسانه ایی با تولیدات پاک هستیم .

کسی که نفوذ را قبول ندارد خود مصداق نفوذ است

یک پاسخ به “کسی که نفوذ را قبول ندارد خود مصداق نفوذ است”

  1. یک شهروند کازرونی گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    باسلام خدمت مدیرکا صداوسیمای فاس
    این جانب از طرف شهروندان کازرونی اعتراض خود نسبت به پارازیت هایی که روی اکثر کانالهای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران خوصوصاٌ کانال خبر قرار دارد اعلام میدارم خواهشمنداست نسبت به رفع این معذل بزرگ اقدام لازم بعمل آورده ماازوضعیت پخش برنامه ها وخوصوصا اخبار شبانه روز کاملا معترض بوده اگر بدین منوال باشد واز اخبار نامفهوم پخش شود به مقامات بالاتر معترض خواهیم شد استدعا داریم در این مورد سریعارسیدگی فرمایید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.