امروز:شنبه, ۲۹ دی
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۱۲-۱۱

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال به دنبال درگیری و بیهوشی یک بازیکن در لیگ هندبال؛

کمیته انضباطی تکلیف بازی نیمه تمام را مشخص می کند

مشاهده فیلم درگیری/ بازی بین دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به دلیل اعتراضات با نظر ناظر فنی فدراسیون ناتمام ماند.

کرمی: کمیته انضباطی تکلیف بازی نیمه تمام را مشخص می کند

دیدار تیم های هند بال فتح و سنگ آهن بافقرئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال به دنبال درگیری و نا تمام ماندن یک بازی در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: با تشکیل کمیته انضباطی در خصوص این بازی تصمیم گیری می‌شود.

به گزارش کازرون نگاه، هفته سیزدهم از سی امین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال مردان پنجشنبه شب ۱۰ اسفند ماه با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. برای دومین هفته در دور برگشت لیگ شاهد ناتمام ماندن یک بازی به دلیل اعتراض به داوری بودیم.

بازی بین دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به دلیل اعتراض مربی شهرداری و دخالت تماشاچیان و در نهایت مصدوم شدن بازیکن تیم سپاهان، بازی با نظر ناظر فنی فدراسیون ناتمام ماند. تکلیف نتیجه این بازی و مشکلات بوجود آمده قرار است در کمیته انضباطی فدراسیون حل شو.

مراد کرمی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال گفت: در بازی روز گذشته یک اعتراضی از سوی مربی تیم شهرداری کازرون به داوری صورت گرفت. در نهایت این مربی با ناظر فدراسیون هم بگو مگو کرده است. تماشاچیانی که در زمین بودند به داخل زمین آمدند و با نظر ناظر فنی بازی ادامه پیدا نکرد.

وی افزود: یکی از بازیکنان تیم سپاهان نیز در حاشیه این درگیری مصدوم شده ولی تا آنجایی که امروز اطلاع پیدا کردم از بیمارستان مرخص شده است.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال در مورد این بازی ادامه داد: فردا گزارش این بازی را به فدراسیون می دهیم و احتمالا یکشنبه یا دوشنبه هفته پیش رو کمیته انضباطی تشکیل شده و در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که این دومین بار است که در دور برگشت رقابتهای لیگ شاهد ناتمام ماندن بازی به دلیل اعتراض به داوری هستیم و نتیجه آن بازی چه شد، گفت: بازی نیروی زمینی و نفت نیز نیمه تمام ماند. آنها هم به داوری اعتراض داشتند اما محترمانه از زمین بیرون آمده و به زمین بازنگشتند. بازی نیمه تمام ماند و در نهایت بعد از جلسه کمیته انضباطی و بررسی موضوع نتیجه ۱۰ بر صفر به سود تیم نفت اعلام شد.

کرمی در پاسخ به این سوال که آیا واقعا داوری های لیگ برتر مشکلی دارد که اعتراض تیم ها کار را به جنجال و حاشیه می کشاند نیز این طور گفت: هندبال یک بازی سنگین است. در داوری اشکالاتی پیش می آید. من خودم هم داور بین المللی بوده ام . در هندبال درگیری بین بازیکنان زیاد است و امکان اشتباه هست و بازی حساس می شود و همین مسئله باعث اعتراض به داوری است. باید این مسئله را بررسی کنیم و در این خصوص با کمیته داوران نیز هماهنگی شود تا در صورت نیاز کلاسهایی برگزار کنند.

وی در پایان تصریح کرد: بازی این هفته برای تیم شهرداری کازرون مهم بود چرا که در صورت برد هفته آینده مقابل تیم نفت و گاز گچساران صدرنشین لیگ قرار می گرفت و به نوعی این بازی حکم فینال برای این دو تیم را داشت و شاید همین مسئله حساسیت بازی را زیاد کرده بود. ولی با اتفاقات رخ داده باید منتظر نتیجه کمیته انضباطی در خصوص نتیجه این بازی باشیم./مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.