امروز:دوشنبه, ۱۳ مرداد
تاریخ انتشار:2016-04-26

کاندیدای اصلاح طلبان شیراز به مناظره دانشجویی نیامد

کاندیدای اصلاح طلبان شیراز به مناظره دانشجویی نیامد به گزارش […]

کاندیدای اصلاح طلبان شیراز به مناظره دانشجویی نیامد

به گزارش کازرون نگاه،به نقل از خبرنگار مهر، در حالیکه از روز گذشته زمان مناظره دو کاندیدای اصلاح طلب و اصولگرای شیراز عصر دوشنبه در دانشگاه شیراز اعلام شده اما کاندیدای اصلاح طلب در دانشگاه شیراز حاضر نشد.

نماینده دانشجویان نیز با بیان اینکه از هفته گذشته زمان و روز برگزاری مناظره با کاندیدای اصلاح طلب شیراز هماهنگ کرده بودیم، گفت: علاوه بر تماس های تلفنی، نامه نگاری و دعوت رسمی، خود ما در ستاد مهندسی اکبری حاضر شدیم و زمان را هماهنگ کردیم همانگونه که در ستاد دکتر قادری حاضر و دعوت رسمی داشتیم.

علی ریاحی تاکید کرد: متاسفانه این کاندیدا نه تنها در این جلسه حاضر نشد بلکه در مناظره های دانشگاه صنعتی، پیام نور و دانشگاه آزاد نیز برای پاسخگویی به دانشجویان حاضر نشده است.

وی تصریح کرد: جای تاسف است کسیکه امروز قبل از حضور در مجلس پاسخگوی دانشجویان نیست فردا اگر به عنوان نماینده معرفی شود چه می کند.

نماینده دانشجویان تاکید کرد: با توجه به عدم حضور این کاندیدا همچنان شائبه زمین خواری این فرد که در فضای مجازی منتشر شده و میان برخی افراد مطرح می شود برای ما همچنان جای سئوال است که امیدوارم به این شائبه پاسخ داده شود.

من باید از پاسخگویی بترسم نه کسیکه سمتی ندارد

اما جعفرقادری نماینده شیراز و کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: من به عنوان کسیکه نماینده بوده باید از پاسخگویی ترس داشته باشیم و در چنین جلساتی شرکت نکنم نه کسیکه سمتی ندارد.

وی ادامه داد: نه تنها در این جلسه بلکه در تمامی نشست ها حضور پیدا می کنم و پاسخگوی تمامی فعالیت های خود و سئوالات مردم هستم.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ۸ سال مسئولیت داشتم و هیچگاه از مناظره فرار نکردم و امیدوارم که دیگران نیز طی فرصت باقی مانده اجازه سئوال پرسیدن را به گروه های مختلف بدهند.

قادری تصریح کرد: اینگونه رفتارها نباید در شهر شیراز روی دهد و هرکس باید پاسخگوی سئوالات دانشجویان، گروه های مردمی و.. باشد زیرا نباید اجازه داد مردم بدون تحقیق رای دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.