امروز:دوشنبه, ۲۱ بهمن
تاریخ انتشار:2019-05-23

کاندیداهای احتمالی کازرون را بیشتر بشناسید

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در زمستان۹۸ برگزار خواهد شد که بنا به اهمیت آن پایگاه خبری کازرون نگاه گزینه های برجسته مطرح را معرفی میکند.

کازرون نگاه – انتخابات مجلس ۹۸ یازدهمین دوره انتخابات مجلس خواهد بود که در زمستان سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. انتخابات مجلس ۹۸ اولین انتخابات پس از آغاز دور دوم ریاست جمهوری حسن روحانی است و بسیاری از سیاسیون معتقدند بخاطر عملکرد ضعیف دولت تدبیر و امید انتخاباتی خواهد بود که معادلات سیاسی درون مجلس را متحول می‌کند.

لذا پایگاه خبری تحلیلی کازرون نگاه با توجه به اهمیت این انتخابات در حوزه کازرون، گزینه های برجسته و اصلی مطرح شده در محافل سیاسی را برای آگاهی و شناخت مردم کازرون اعلام می دارد:

انتخابات کازرون

۱- حجت الاسلام حاج امان اله دهقانفرد: وی دارای تحصیلات حوزوی[ درس خارج«محضرمقام معظم رهبری»] است. جزو دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران و بازنشسته دولت می باشد. نویسنده و تحلیل گرمسایل داخلی و بین المللی، از جانبازان و یادگار دفاع مقدس(غواص،تخریب چی و روحانی لشکر عملیاتی ۱۹فجر استان فارس)، دارای مقاله و یادداشت های متعدد در خصوص مشکلات شهرستان کازرون و کاندیدای نهمین و دهمین دوره انتخابات مجلس از کازرون بوده است.

۲- مهندس محمدامین مهرورز: وی دارای کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه آزاد کازرون و دانشجوی دکتری مدیریت دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است. از قاریان برجسته قرآن کریم، مدرس دانشگاه، ناظر و طراح نظام مهندسی ساختمان استان فارس، عضو شورای شهر کازرون دو دوره(چهارم و پنجم)، نماینده شهرستان کازرون در شورای اسلامی استان فارس(دو دوره)، نماینده استان فارس در شورای عالی استانهای کشور(دو دوره)، جوانترین و عضو هیئت رئیسه شورای عالی استانهای کشور، نماینده شورای عالی استانها در مجلس شورای اسلامی(کمیسیون انرژی و کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور«دو دوره»

۳- حسین رضازاده: وی دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد تهران قاضی دادگستری و رئیس شعبه سوم دادگاه تجدیدنظر و دادگاه کیفری کهکیلویه و بویراحمد، مسئول بسیج حقوق دانان استان کهکیلویه و بویراحمد و نماینده شهرستان کازرون در دوره دهم مجلس شورای اسلامی است.

شاهین محمدصادقی 

۴- دکترشاهین محمدصادقی: وی فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز متخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی، فک و صورت از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. نماینده مردم کازرون و عضو هیئت رئیسه مجلس در دوره های هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی بوده است. او سابقه معاون سازمان تربیت بدنی و ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون را نیز دارد.

لقمانی

۵- مهندس سید علی نقی طبیب لقمانی: وی دارای کارشناسی ارشد حقوق عمومی از مرکز آموزش های بین المللی قشم است. او سابقه عضویت و ریاست اولین دوره شورای اسلامی شهر کازرون، کارشناس استانداری کهکیلویه و بویراحمد، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کازرون، مدیرکل بیناد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان،مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس را دارد.

۶- دکتر فریدون عباسی: وی داراي لیسانس فیزیک هسته‌ای از دانشگاه شیراز،فوق لیسانس فیزیک هسته‌ای از دانشگاه فردوسی مشهد و دکتری مهندسي هسته‌اي از دانشگاه صنعتی امیر‌کبیر است. او فیزیکدان ایرانی و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران است. عباسی از متخصصین لیزری دنیا است؛ که در طرح جداسازی و غنی‌سازی اورانیوم با لیزر نیز شرکت داشته‌است. سوابق کاری: معاون دانشجویی – فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی ۱۳۸۶-۱۳۸۵، موسس و دبیر انجمن هسته‌ای ایران ۱۳۸۵-۱۳۸۲ ، رئیس گروه فیزیک دانشگاه امام حسین(ع) ۱۳۸۵-۱۳۸۳ ، رئیس پژوهشکده دانشگاه مالک‌اشتر ۱۳۸۴-۱۳۷۹ ، معاون تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام حسین(ع) ۱۳۷۹-۱۳۷۶، مدیر اجرائی و مشاور حوزه معاونت دانشجوئی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۱۳۷۶-۱۳۷۳ ، رئیس مرکز آموزش و تحقیقات فیزیک دانشگاه امام حسین(ع) ۱۳۷۲-۱۳۷۰ ، مسئول پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی استان فارس و شرکت در عملیات‌های مختلف از شروع تا پایان دفاع مقدس/ سوابق آموزشی: تدریس در مقطع کارشناسی فیزیک ، تدریس در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی هسته‌ای ، راهنمائی چندین رساله دکتری و پایان‌نامه کارشناسی ارشد، عضو هیئت علمی دانشیار پایه ۲۸ دانشگاه شهید بهشتی ، وی روز دهم اردیبهشت ۱۳۸۶ توسط رئیس جمهور به علت خدمات علمی به کشور، به عنوان استاد نمونه کشوری انتخاب شد و ۲۷ مهر ۱۳۸۹ نیز در مراسمی در دانشگاه شهید بهشتی که با حضور پرویز داوودی و غلامعلی حدادعادل برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت./ سوابق پژوهشی: راه‌اندازی نرم‌افزارهای هسته‌ای در زمینه محاسبات راکتور، دزیمتری و اندازه‌گیری تابش‌های هسته‌ای ، طراحی و ساخت آشکارسازها و سیستم‌های ثبت و پردازش داده‌های هسته‌ای ، طراحی و ساخت هدف‌های هسته‌ای برای تولید نوترون ، طراحی و ساخت دستگاه پلاسمای کانونی و دستگاه‌های تشخیصی مرتبط با آن ، طراحی و ساخت اجزاء شتابگر خطی الکترون ، ارائه ۲۵ مقاله در کنفرانس‌های داخلی و خارجی ، ارائه ۱۵ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی ، وي از متخصصین لیزری است که در طرح جداسازی و غنی‌سازی اورانیوم با لیزر نیز شرکت داشته است. عباسی ریاست گروه فیزیک در دانشگاه امام حسین(ع) را بر عهده دارد. وي از سال ۱۳۷۲ عضو هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه امام حسین(ع)شده و در ادامه به ریاست دانشکده فیزیک این دانشگاه رسیده‌است.

عباسی عضو شورای مرکزی انجمن هسته‌ای ایران است.

*ترور: جبهه استکبار که توان ايستادگي و مقابله با پيشرفت‌ها علمي جوانان ايراني را ندارد در رويکردي ضد بشري روي به ترور دانشمندان کشورمان آورده كه صبح روز ۸ آبان ۱۳۸۹ دکترعباسي توسط عوامل موساد مورد سوء قصد نافرجام جهه استکبار قرار گرفت و خوشبختانه تير تروريست‌ها به هدف اصابت نكرد.

*ریاست سازمان انرژی اتمی ایران: دکتر فریدون عباسی در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۸۹ به عنوان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی منصوب شد.

#تحلیل: شهرستان کازرون از مکان های متمدن و برجسته قبل از اسلام و بعد از اسلام بوده است. که در دوران انقلاب اسلامی ایران نیز نقش برجسته ای در پیروزی انقلاب داشته و همواره در صحنه ی مبارزه با استکبار بوده و هست. اما متاسفانه از حیث مدیریت داخلی موفق عمل نکرده و این شاید منشا تمام مشکلات کازرون بوده که تقریبا هیچ زمانی دارای مدیر توانمند، دلسوز، شایسته، و کلان نبوده است. لذا برخی معتقد هستند با وجود تعصبات قومیتی تا زمانی که نماینده و مدیر قوی از طرف مردم کازرون به عنوان نماینده انتخاب نشود مشکلات شهرستان قابل حل نیست. از این رو شاید شانس پیروزی چهره های برجسته، توانمند، شایسته و ارزشی که در سطح کلان کشور دارای اعتبار و ارزش هستند بیشتر باشد. از طرفی بازدید میدانی کازرون نگاه نشان می دهد که شهر و بخش مرکزی کازرون از آزمودن دوباره افراد گذشته خسته شده اند و تمرکز ویژه ای روی چنین افرادی دارند تا شاید با فرستان آن به مجلس کلید سربلندی و پیشرفت را زده باشند.

ادامه دارد…….

32 پاسخ به “کاندیداهای احتمالی کازرون را بیشتر بشناسید”

 1. وطنم کازرون گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  این دور کل کازرون پشت فریدون عباسی
  یک صدا دکتر عباسی افتخار کازرون

 2. نعمت گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  رای ما دکتر عباسی افتخار شهر کازرون

 3. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  دکتر فریدون عباسی فقط دکتر

 4. فخار گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  مهندس لقمانی و دکتر عباسی
  هر دو افتخار کازرون هستن
  چشم دشمنان کازرون کور

 5. علی اهل مشتان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  رای کره خمسه دکترعباسی
  همه نامزدها محترم هستن ولی واقعا دکترعباسی یه چیز دیگه است

 6. کارمند دانشگاه سلمان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  عزیزان واقعا با آمدن دکترعباسی من اهل دانشگاه باور دارم که تمامی مشکلات علمی و حتی فرهنگی کازرون تا حدود زیاد قابل حله
  پس همه گی بدون نگاه پپولیستی به ایشون رای بدیم و به مردم معرفی کنیم.

 7. ایمان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  جز تواضع دکتر عباسی هست که میخوان از کازرون نماینده بشن انشاالله همه بتونیم از این فرصت استفاده کنیم

 8. ایمان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام
  انشاالله بتوانیم از این فرصت که بخاطر تواضع دکتر عباسی پیش آماده که حاضر شدند از کازرون نماینده بشن نهایت استفاده بکنیم

 9. بی طرف گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام
  من فکر نکنم دکترعباسی بیاد ولی اگه بیاد که عالیه

 10. نظري گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  لطفا آقاي دکترعباسي را خراب نكنيد ايشون توي كازرون راي نمياره، مردم هم ایشون رو نميشناسنش
  ایشون از افتخارات ایران در سطح بین المللی و جهانی است خرابش نکنید.

 11. شیرن کازرون... گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام دکتر عباسی مایه افتخار کشور و شهرستان کازرون هست…ما کازرونی ها همه با هم یکصدا و یک دل به جناب آقای دکتر عباسی رای می دهیم که پرونده درخشانی در مدیریتشون دارن

 12. محسن گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  واقعا اگه دکتر عباسی بیاد که عالی و بعد یه عمر کازرون یه نماینده با ابرو و درست و حسابیگیرش میاد

 13. محسن گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  ایشالله دکتر عباسی میاد و بعد یه عمر کازرون به نماینده کامل گیرش میاد

 14. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  دکتر عباسی
  ان شا الله
  همه با هم پشتشیم

 15. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  رای ما کاندید اصلح…..
  رای ما دکتر عباسی….

 16. محمد اهل روستا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام خوب بود
  ولی شهر کازرون و بخش مرکزی باید یک رای بدن به یک نفر
  واقعا با این مطالبی که خواندم دکتر عباسی که من تاحالا نمیشناختمش از بقیه خیلی بهتره
  بیاییم از منیت ها بگذریم و بمردم معرفیش کنیم

 17. عاشق کازرون گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  عزیزان عباسی مهرورز و لقمانی باید یکی بشن تا ما مردم کازرون یک صدا و منسجم به یک نفر رای بدیم

 18. رضا اهل کازرون گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  دکترعباسی مرد بسیار خوبیه و افتخاریست برا نظام
  ولی بایدمردم رو آگاه کرد و ایشون رو معرفی کرد

 19. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  چه جالب بود فقط عباسی پس بقیه چی ادمین جان،لقمانی دکتر مؤمن زاده،اینا که مطرح تر هستند

 20. ثمر گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  مگر مهندس مهرورز استعفا دادند؟

 21. اهل نودان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  بیایید دست به دست هم دهیم و به شخصی انقلابی و اصلح همچون دکتر فریدون عباسی رای دهیم.وعده ما ۲اسفند ۱۳۹۸پای صندوق های های رای*دکتر فریدون عباسی دوانی*

 22. تقی زاده گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  دکتر فریدون عباسی مناسب ترین گزینه برای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابی شهرستان کازرون و کوهچنار است.به امید پیروزی دکتر عباسی در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی**رای ما دکتر فریدون عباسی دوانی**وعده ما ۲اسفند ۱۳۹۸*

 23. احسان گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  بسمه تعالی ,به فرموده رهبر فرزانه انقلاب انتخاب اصلح تکلیف ماست.همه کاندیداها محترمند اما دکتر عباسی در میان افراد ذکر شده در سایت اصلح می باشد.انشاءالله مردم فهیم و مظلوم شهرستان کازرون این بار کاری کنند کارستان تا عباسی عزیز و متعهد ومتخصص و… که دارای شانیت وجایگاه بسیار عالی است در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده کازرون وارد شده و درخشش همه جانبه ای داشته باشد. به امید خدا و تحت توجهات ائمه اطهار(ع) بویژه امام عصر (عج) . شیرن کازرون

 24. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  فقط محمدصادقی

 25. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  فقط فریدون

 26. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  رای کازرون دانشمند کازرونی

 27. Jamall گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  فقط عباسی دوانی

 28. محمد گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  دکتر عباسی واقعا افتخار کازرون هست

 29. قشقایی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  یعنی هنوز ملت دنبال رای دادن هستن

 30. خونخواه گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  عزیزان زود قضاوت نکنید معروفیت تنها کل ماجرا نیست منصب و مقام و مدرک همه ی درد جامعه را حل نمیکنه، کسی بدرد مردم میخوره که حاضر باشه حتی اگه رای نیاره باز هم به کازرون خدمت کنه، کسی که حاضر باشه از جانش برای آسایش مردم بگذره،بسیاری از آقایان با همین دو سه جمله که عرض شد رد میشن.منتظر باشین خبرهایی در راه است. داستان انتخابات امسال کمی پیچیده تر از این حرفهاست

  امسال دیگر گول نمیخوریم فقط دکتر عباسی شایسته ترین فرد

 31. مجتبی تدین گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  هر کس به سابقه و مدیریت و دلسوزی کاندیدا نگاه کوچکی بیاندازد براحتی متوجه میشود که عاقلانه ترین و شایسته ترین انتخاب مهندس لقمانی است.
  آینده کازرون فقط بدست چنین انسان باشرفی، آباد میشود.
  لطفا آگاهانه انتخاب کنید.

 32. حمیدرضا جوکار گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  مافقط‌قاسمی‌قبول‌داریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.