امروز:پنج شنبه, ۱۶ مرداد
تاریخ انتشار:2015-06-11

در پی انتشار گزارش یکی از کارگران شهرداری کازرون ؛

کازرون نگاه از سوی یکی از اعضای شورای شهر به علت انتقاد از “اشرافگیری شورا” تهدید شد

یکی از اعضای شورا شهر در یکی از محافل اعلام کرده است بزودی کازرون نگاه را به خاطر انتشار مطلب کذب از طریق دادسرا شکایت خواهد نمود و عوامل این سایت را تنبdه خواهد نمود .

به گزارش کازرون نگاه ، یکی از اعضای شورا شهر در یکی از محافل اعلام کرده است بزودی کازرون نگاه را به خاطر انتشار مطلب کذب از طریق دادسرا شکایت خواهد نمود و عوامل این سایت را تنبdه خواهد نمود .

وی علت شکایت از کازرون نگاه را انتشار مطلبی تحت عنوان ” اشرافیگری شورای شهر با پول مردم ” اعلام کرده است و گفته است  این مطلب حقیقت ندارد و شورا چنین هزینه ای برای تغییر دکور محل کار خود نداشته .

این در حالی است که اعضای شورای شهر و یا روابط عمومی این مجموعه با اینکه می توانند به ساده ترین شکل ، در صورتی که مطلب منتشر شده صحت نداشته باشد از طریق جوابیه اقدام به شفاف سازی در این زمینه نماید ولی هیچگونه پاسخی از سوی شورا به این پایگاه خبری منتقل نشده است .

اما کازرون نگاه آمادگی لازم جهت انتشار اسناد تصویری و همچنین گزارش مبسوطی در این رابطه را دارد که در صورتی که با جوابیه و یا شکایت شورای شهر مواجه شود اقدام به انتشار آن خواهد نمود .

همچنین این پایگاه خبری از اعضای شورای شهر می خواهد تا به جای جنجال و حاشیه سازی و هدر دادن وقت ، به اذهان عمومی احترام گذاشته و پاسخی شفاف و صادقانه به مردم ارائه نمایند و در  صورتی که اقدامی اشتباه از سوی آنان رخ داده باشد به دور از کم حوصلگی و تضعیف روحیه ی اصحاب رسانه شهرستان که بدون هیچ چشم داشت مادی در این زمینه فعالیت می کنند  از مردم عذرخواهی نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.