امروز:چهارشنبه, ۷ فروردین
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۶-۲۳

کازرون برترین تیم لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور

تیم کازرون مقتدرانه قهرمان لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور شد.

کازرون برترین تیم لیگ دسته یک هندبال بانوان کشوربه گزارش کازرون نگاه، رییس هیئت هندبال فارس گفت: تیم هندبال بانوان کازورن پس از یک هفته رقابت، توانست با ۶ پیروزی، در صدر جدول ره بندی مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور قرار بگیرد.
علیرضا پاکدل افزود: در دیدار پایانی مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور که صبح امروز برگزار شد، تیم کازرون ۲۳ بر ۱۷ تیم مشهد را شکست داد و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.
وی گفت: با این پیروزی، تیم کازرون به مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور صعود کرد و با این حساب، سال آینده در کنار تیم شهید چمران لارستان، به عنوان دومین نماینده فارس در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور حاضر می‌شود.
نایب رییس فدراسیون هندبال گفت: در دیگر دیدار امروز، مریوان به دیدار ملایر رفت و با نتیجه ۲۶ بر ۱۶ به پیروزی دست یافت و توانست در رده سوم جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور قرار بگیرد و ملایر چهارم شد.
مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور با حضور ۱۷ تیم از ۱۸ شهریور تا امروز در کازرون برگزار شد که تیم‌های کازرون و مشهد با کسب مقام‌های قهرمانی و نایب قهرمانی این رقابت ها، به مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان صعود کردند.
منبع:خبرگزاری صداوسیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.