امروز:چهارشنبه, ۷ فروردین
تاریخ انتشار:۱۳۹۳-۱۱-۰۴

مدیر کل کمیته امداد فارس:

کازرون با توجه به داشتن مدیران پرتوان در سطح کشور و استان می تواند الگویی برای استان باشد

کازرون با توجه به داشتن مدیران پرتوان در سطح کشور و استان می تواند الگویی برای استان باشد.

به گزارش کازرون نگاه ،به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی شهرستان کازرون،پرویز شفیعی مدیر شهرستان با اعلام این خبر گفت: علی الهیاری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان به اتفاق معاونین اداری مالی، اشتغال، سلامت و حمایت خانواده، مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات، مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، رئیس اداره روابط عمومی و مشاور مدیرکل بر اساس برنامه سفرهای شهرستانی از کمیته امداد کازرون بازدید نمود.

وی اظهار داشت: به منظور تعامل و همکاری های متقابل در دفتر فرمانداری شهرستان کازرون با جناب حمیدرضا گرامی فرماندار شهرستان دیداری صمیمانه صورت گرفت.

 kazeroonnegah0 (1)

راه اندازی کمیته امداد در بخش جره و بالاده، درخواست فرماندار کازرون از مدیر کل امداد فارس

در ابتدا فرماندار شهرستان ضمن خوش آمد گویی اظهار داشت: یکی از مدیران پرتلاش و ارزشمند استان فارس مدیر کمیته امداد است به واسطه تلاش های بی وقفه ایشان و مجموعه امداد های استان در بحث فقر زدایی و خصوصاً بحث اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت، اقدامات ارزنده ای صورت گرفته است.

 وی همچنین از مدیرکل امداد خواست تا نسبت به راه اندازی اداره کمیته امداد در بخش جره بالاده به منظور خدمت رسانی بهتر به مردم پیگیری لازم را داشته باشند.

 kazeroonnegah0 (2)

کازرون با توجه به داشتن مدیران پرتوان در سطح کشور و استان  می تواند الگویی برای استان باشد.

پس از آن علی الهیاری مدیرکل امداد فارس ضمن ابراز خرسندی در سفر به شهرستان کازرون، خطاب به فرماندار اظهار داشت: حضور جنابعالی به عنوان یکی از فرمانداران جهادی در شهرستان کازرون، فرصت مناسبی است، چون در شهرستان کازرون کارهای بزرگی را می توان انجام داد و کازرون با توجه به داشتن مدیران پرتوان در سطح کشور و استان  می تواند الگویی برای استان باشد.

یکی از وظایف اصلی ما توانمندسازی فقرا است

 وی در ادامه سخنان خود بیان داشت: به قول آیت الله حائری که خطاب به امدادگران گفتند: «کار بکشید از فقرا و پول بکشید از اغنیا» لذا از وظایف اصلی ما توانمندسازی فقرا است و در این رابطه سهم اغنیا و مشارکت آنان را در رفع فقر و محرومیت بالا ببریم.

ایجاد ۴۱ هزار شغل با ۳۳۰ میلیارد تومان در سطح استان فارس

مدیرکل امداد استان فارس با بیان اینکه ما هم اکنون از فقر مطلق گذشته ایم و فقر نسبی که بر جامعه حاکم است به مراتب شدت و اثر آن بیشتر است، اظهار داشت: تمام تلاشمان این است که خانواده ها را به توانمندسازی برسانیم و توانمندی فکر و اقتصادی خانواده ها را سرلوحه کار خود قرار دهیم و این توفیق را داشته ایم که با روحیه امدادگری جهادی در طی سالهای اخیر ۴۱ هزار شغل با ۳۳۰ میلیارد تومان در سطح استان فارس جهت مددجویان ایجاد نماییم.

مدیر کل امداد فارس و هیئت همراه بازدیدی های میدانی از حوزه ها و واحد های مختلف کمیته امداد کازرون نیز داشتند.

پس از برگزاری جلسه پرویز شفیعی مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون، ضمن خوش آمدگویی از حضور مدیر کل و معاونین در شهرستان، گزارشی از فعالیت ها و عملکرد مدیریت شهرستان طی ۱۰ ماهه گذشته ارائه نمود و سپس امدادگران به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند و معاونین و رؤسای ستاد استان هرکدام نسبت به مشکلات حوزه کاری خود پاسخ دادند.

 kazeroonnegah0 (3)

کار امدادگران می بایست بر معنویت معطوف باشد

در ادامه مدیر کل کمیته امداد استان فارس از فعالیت امدادگران کازرون تقدیر و تشکر نمود و در سخنانی اظهار داشت: ما باید توجه ویژه به نیروی انسانی خود داشته باشیم، چون نکه یروی قوی می تواند کار بزرگ انجام دهد و اساس کار امدادگران می بایست بر معنویت معطوف باشد.

   kazeroonnegah0 (4)

امداد با رفع فقر و محرومیت، امنیت را به جامعه هدیه می دهد

الهیاری با بیان اینکه، امداد با رفع فقر و محرومیت، امنیت را به جامعه هدیه می دهد، گفت: امداد حلقه اتصال مردم به مردم و فقرا با اغنیا می باشد و رمز موفقیت ما در مشارکت های مردمی است.

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم امداد، نهادی پویا شود باید بیشتر به مردم متصل شویم، سهم اغنیا را در کمک به فقرا بالا ببریم و همه مردم باید در رفع فقر و محرومیت سهم فقرا را بدهند.

بایستی شبکه های معتمدین محلی را هر چه بیشتر فعال نمود

مدیر کل کمیته امداد استان فارس گفت: ما افتخار می کنیم که بزرگترین سازمان ایجاد کننده شغل های خُرد و خانگی هستیم.

الهیاری در پایان خاطر نشان کرد: بایستی شبکه های معتمدین محلی را هر چه بیشتر فعال نمود تا در بحث توانمندسازی خانواده های مددجویان موفق باشیم.

یک پاسخ به “کازرون با توجه به داشتن مدیران پرتوان در سطح کشور و استان می تواند الگویی برای استان باشد”

  1. اشکان کریمی گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    من اشکان کریمی ازکمیته امدادکازرون شاکی هستم که هیچ کمکی به اینجانب اشکان ک باداشتن سه فرزندقادربه ثبت نام بچهام نیستم دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.