امروز:جمعه, ۲۵ بهمن
تاریخ انتشار:2015-02-08

صدای مردم/قابل توجه مسئول اداره راه و شهرسازی ؛

چرا مسئولین به تصادفات جاده مشتان اهمیت نمی دهند؟!

متاسفانه در سه راه مشتان یه پیچ بد و وحشتناک […]

متاسفانه در سه راه مشتان یه پیچ بد و وحشتناک وجود داره و پس از چندین سال هنوز مسئولین به درست کردن این سه راه اقدام نکرده اند .

من یه دانشجو هستم که روزانه حداقل ۱ بار از اونجا رد میشم. متاسفانه هر وقت اونجا رد میشم میبینم یه تصادف شده اگه از اول سیف آباد تا اداره برق ماهیانه ۱۰ تصادف رخ بده, بدون شک بیش از ۸ تصادف سر سه راه مشتان رخ میده!.

چرا مسئولین به این موارد رسیدگی نمی کنند!!! این پیچ مشکل داره اما بجای درست کردن پیچ میان و جاده رو رنگ میکنن و سرعت گیر هایی رو میزارن که هیچ اثری در کم شدن تصادفات نداره اگه این جاده درست بشه, بیش از ۸۰% از تصادفات (از بلوار تا سیف آباد) کاهش پیدا میکنه! این جاده واسه همه جوانان یه خاطره شده. چون اکثر جوانان تجربه تصادف در این جاده رو دارن اگه ممکنه یه آمار هم بگیرید تا متوجه بشید چقدر تصادف اونجا رخ داده و تا به حال چندین نفر بر اثر تصادف در این جاده کشته شدن

2 پاسخ به “چرا مسئولین به تصادفات جاده مشتان اهمیت نمی دهند؟!”

  1. محمد جوکار گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    وقتی مسئولین به فکر رسیدن به مقامات دنیوی بالاتر باشند دیگر وقت چنین کارهایی را ندارند

  2. یک شهروند نو اندیش گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    با سلام غیر از این ۳ راهی . یک ۳ راهی دیگر در سر جاده ملااره وجود دارد که علاوه بر سر گردنه و پیچ بودن دید نسبتا ضعیفی هم دارد . هم چنین تونلی که قرار بود در قلعه سید بزنند چی شد. تازه یک جاده در روستای سیف اباد قرار دارد که سیف اباد و روستای کرایی را به پل ابگینه وصل می کند که ۳ سال است زیر سازی شده ولی از اسفالت خبری نیست که نیست . تازه اگر این جاده اسفالت شود دیگر مردم روستاهای بعد از سیف اباد تا بالاده نمیخواهد این همه راه را تا کازرون امده و بعد از انجا باز به سمت شیراز حرکت کنند و مسیر انها بین ۱۶ تا ۱۸ کیلومتر نزدیکتر می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.