امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-08-20

امام جمعه کازرون در دیدار امام جمعه و تعدادی از معتمدین قایمیه:

پیگیر ارتقا خدمات در چنارشاهیجان هستم

این طور نیست که عمران و آبادانی فقط در گرو یک تابلوی فرمانداری باشد،نه اینطور نیست.منطقه ای آباد نمی شود مگر اینکه خود آن مردم بخواهند

پیگیر ارتقا خدمات در چنارشاهیجان هستم

امام جمعه کازرون در دیدار امام جمعه قایمیه و تعدادی از معتمدین و نمازگزاران شهر قایمیه بیان نمود:

?بنده به اهالی منطقه قائمیه ارادت داشته و دارم و بیشترین سرکشی بنده تا کنون از شهر قائمیه بوده است،کازرون با قایمیه دو برادرند،شاید زندگی آنها از هم جدا شود اما علاقه و علقه شان از هم جدا نمی شود.

?نباید اجازه دهیم به خاطر مسائل فرعی،مسائل اصلی فراموش و یا کمرنگ شود،باید به بخش نگاه ویژه ای شود.هر جا بوی منطقه گرایی و شهری و روستایی پیش آید،آنجا شیطان نفوذ کرده است.

?بنده در ارتباط با شهرستان شدن بخش هم با استاندار،معاون سیاسی و مدیرکل تقسیمات کشوری صحبت کرده ام و گفته ام که مخالفتی نداریم ولی منطقی و به دور از فضا سازی و افراط و تفریط و از مجاری قانونی

?شهرستان شدن بخش مسئله تازه ای نیست و قریب به سی سال سابقه دارد.نمایندگان قبلی هم تلاشهای نمودند اما شرایط قانونی فراهم نشد.

?طوری این مسئله را جاانداختن که انگار کار تمام است،ولی من بدون تعارف می گویم همچین چیزی نیست.مثل اینست که یک طرح مطرح شود،در این موضوع استاندار محترم فارس به وزارت کشور پنج بخش فارس را برای شهرستان شدن پیشنهاد داده است و مکاتبه برای بررسی به تقسیمات کشوری ارسال شده است.

?بحث شهرستان شدن باید طوری پیگیری و مطرح شود که اگر فردا روزی این توقع در بخش های دیگر هم ایجاد شود،مسئولین بتوانند پاسخگو توقعات قانونی آنان باشند.

?این طور نیست که عمران و آبادانی فقط در گرو یک تابلوی فرمانداری باشد،نه اینطور نیست.منطقه ای آباد نمی شود مگر اینکه خود مردم آن منطقه بخواهند.

?بنده با افتتاح حوزه علمیه به آینده بخش خوش بین هستم و انشاا… در آینده شاهد رشد فرهنگی این دیار عزیز خواهیم بود.در همین شرایط کمبود امکانات بهترین حافظان قرآن در این بخش تربیت شده اند واین نشان استعدادهای خوب در این منطقه هست.

?بنده در همه زمانها که فراهم شده است پیگیر مشکلات کل شهرستان بوده ام و همین حالا پیگیر ارتقا دادگاه،نیروی انتظامی،حوزه علمیه و مشکلات بخش بوده و هستم.

?نماینده مردم شهرستان در مجلس باید از تجربیات نمایند‌گان قبلی استفاده و از اینکه کجا توفیق و کجا اشتباه کرده اند استفاده کند. بنده با نماینده محترم مشکل شخصی ندارم اما انتقاداتی از ایشان دارم که حضور کمرنگ وی در همه بخش ها و مرکز شهر می باشد،مشکلات مردم را از نزدیک بشنود و کارهای خوب انجام شده را با مردم در میان بگذارد‌.

?سعی کنیم آرامش مردم حفظ و معیار ما قانون باشد،اگر روزی دولت نظرش ارتقاء به شهرستان شدن بود که کار از مجاری قانون دنبال می شود.
_____________
? به جذابترین و متنوع ترین کانال کازرون بپیوندید #کازرون_نگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.