امروز:دوشنبه, ۲۱ بهمن
تاریخ انتشار:2018-12-23

پيام عزيزالله خاكسار خطاب به مردم و مسئولين شهرستان كازرون

اینک که به جهت خدمت در سنگری دیگر،توفیق خدمت در کازرون از اینجانب سلب گردید،سر تعظیم در مقابل داوطلبان، امدادگران، جوانان، همکاران و اعضا محترم شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان فرو می آورم.

كازرون نگاه –  پيام عزيزالله خاكسار  در پي انتصابش بعنوان معاونت منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان فارس و ترك صندلي رياست هلال احمر كازرون خطاب به مردم و مسئولين شهرستان كازرون:

بنام خداوند بخشنده و مهربان

خداوند قادر متعال را شاکرم که به این بنده کوچک توفیق عنایت فرمود تا برهه ای از دوران عمر ناچیز خویش را به خدمتگزاری برای مردمانی”مهربان”در خطه دلاورخیز کازرون سپری نمایم.صحنه های کمک به همنوعان توسط مردم نیک نهاد شهرستان کازرون در عرصه های مختلف،جزء خاطرات فراموش نشدنی بنده است که همواره به آن افتخار خواهم کرد.
اینک که به جهت خدمت در سنگری دیگر،توفیق خدمت در جمعیت هلال احمر شهرستان کازرون از اینجانب سلب گردید،سر تعظیم در مقابل داوطلبان ،امدادگران ،جوانان ، همکاران و اعضا محترم شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان فرو می آورم.
همچنین لازم می دانم از مساعدت ها و رهنمودهای حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا خرسند امام جمعه محترم که خود یکی از داوطلبان جمعیت هلال احمر می باشد کمال تقدیر و تشکر به عمل آورم.
از نمایندگان مردم شریف شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی که در طول مدت خدمتم همراهی و تعامل خوبی با جمعیت داشتند هم کمال امتنان و قدردانی رادارم.
از فرمانداران محترم شهرستان که از جمعیت هلال احمر حمایت نمودند هم سپاسگزارم.
از مجموعه شورای اداری شهرستان و بالاخص اعضا محترم کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی که هماهنگی بسیار خوبی با جمعیت هلال احمر داشته و دارند هم قدردانی میکنم.
و در پایان ضمن سپاس از مدیرعامل محترم جمعیت هلال احمر استان فارس به جهت اعتماد به بنده ،آرزومندم نماینده خوبی برای مردم خوب شهرستان کازرون در جمعیت استان باشم.
لحظه لحظه هایتان همواره در سایه سار پروردگار باریتعالی سرشار از خیر و برکت باد.
التماس دعا
عزیزاله خاکسار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.