امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۶-۱۳

رئیس کمیته امداد خبر داد:

پرداخت مبلغ ۱میلیارد و ۳۷۴ میلیون تومان تسهیلات کارگشایی

از ابتداي سال جاري تاکنون بيش از یک ميليارد و ۳۷۴ میلیون تومان تسهيلات کارگشايي به ۶۷۷ نفر از مددجويان واجد شرايط اعطاء شده است

به گزارش کازرون نگاه؛رئیس کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان کازرون رسيدگي به محرومين و خانواده‌هاي نيازمند را از اهدف کلان اين نهاد دانست.

به گزارش روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان کازرون، پرویزشفیعی با بيان اين مطلب گفت: کميته امداد امام خميني کازرون با همکاري مسئولين محترم شهرستان و خيرين دربازدیدهایی که از خانواده‌هاي تحت حمايت صورت گرفته کمکهاي قابل توجهي از سوي نيکوکاران شهرستان به مددجويان تحت پوشش اين نهاد شده است. وي افزود: از ابتداي سال جاري تاکنون بيش از یک ميلياردو۳۷۴ میلیون تومان تسهيلات کارگشايي به ۶۷۷ نفر از مددجويان واجد شرايط اعطاء شده است. شفیعی اضافه کرد: رويکرد جديد کميته امداد در راستاي توانمندسازي خانوارهاي تحت حمايت ارائه تسهيلات به جاي کمک هاي بلاعوض بوده که تسهيلات کارگشايي يکي از اين تسهيلات است. رئیس کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان کازرون در ادامه گفت: باتوجه به اینکه پرداخت این تسهیلات نسبت به سال قبل دراین بازه زمانی تقریبا یک ونیم برابرشده ،رفع نيازهاي فوري و اضطراري مددجويان در زمينه هاي درماني، فرهنگي و مسکن از جمله اهداف اعطاي تسهيلات کارگشايي به مددجويان کميته امداد است.

تهیه وارسال خبر:شهریارتقدم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.