امروز:دوشنبه, ۵ فروردین
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۳-۱۹

داریوش دهقان درنشست باخبرنگاران:

وضعیت فعلی کازرون در شأن این شهرستان نیست

فرماندارکازرون:ازتمام ظرفیت‌هاازجمله چب،راست وازتمام اقوام ترک،لر و…درپیشبرداهدافم که همان پیشرفت این شهرستان هست استفاده خواهم کرد.

دشمن درصدد ایجاد ناامیدی دردل مردم است/ وضعیت فعلی شهرستان کازرون در شأن این شهرستان نیست

فرماندارشهرستان کازرون : دشمن درصدد ایجاد یاس و ناامیدی در دل مردم است بنابراین اصحاب رسانه باید پیشگام حل مشکلات و وزش رایحه امید در بطن مردم باشند.

به گزارش کازرون نگاه، داریوش دهقان امروزدر نخستین روزجلسات کاری خویش دردفتر فرمانداری دردیدارصمیمانه و نشست با خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت:با تاکید و دستور  استاندار فارس و معاون سیاسی امنیتی وی در جهت خدمت‌گزاری به کازرون آمده ام و از این بابت بسیارخوشحال و خرسندم که با وحدت و همدلی و استفاده از تمام ظرفیت‌ها، شهرستان کازرون را به جایگاه اصلی اش در کشور برسانیم.

وی اعتماد و داشتن صداقت و پرهیز از دروغ رابالاترین سرمایه کاری خویش عنوان کرد و افزود:در طول دوره هشت ساله که مسوؤلیت داشتم جایی وجود ندارد که دروغ به مردم گفته باشم و همیشه سعی داشتم که اصل کارم برپایه صداقت و راستی باشد.

فرماندارشهرستان کازرون تصریح کرد: هیچ‌گاه سیاسی کاری نمی‌‎کنم و ازتمام ظرفیت‌ها از جمله چب، راست و از تمام اقوام ترک، لرو…در پیشبرد اهدافم که همان پیشرفت این شهرستان هست استفاده خواهم کردو به تمام بخش‌های این شهرستان بطور مساوی و با یک چشم نگاه می‌کنم.

دهقان با اشاره به دوران خدمتش در فرمانداری های خرامه و کوار گفت: در طول این دوران هیچ کلنگی را تا پیمانکارش مشخص نشده و بودجه لازم را نداشته  به زمین نزدم و به همین دلیل مردم به کارم اعتماد داشتند.

وی خاطرنشان کرد: وحدت ، همدلی و توکل به خدا که یک نسخه الهی است همواره سر لوحه کار خود قرار داده ام و همیشه درب اتاقم به روی ارباب رجوع به ویژه اصحاب رسانه باز خواهد بود.

وی با بیان اینکه نخستین روزجلسات کاریش دعوت از خبر نگاران و اصحاب رسانه این شهرستان بوده به نقش مهم و بسزای خبرنگاران و اصحاب رسانه تأکید کرد و گفت:  خبرنگاران  نقش مهمی در پیشرفت و حل مسائل و مشکلات این شهرستان دارندکه در این راستا دستم را بسوی تک تک عزیزان خبرنگاران دراز می کنم  و تلاش خواهم کرد به صورت فصلی دیداری با خبرنگاران داشته باشم.

فرماندار کازرون بااظهار نارضایتی از جایگاه فعلی این شهرستان  با وجود ظرفیت‌های بالا درسطح  کشور تصریح کرد: هر زمانی که شهرستان کازرون را به یازده شهرستان اثر گذار کشور رساندیم تازه به ابتدای سال ۵۷ رسیده ایم.

دهقان ادامه داد: چنانچه بخواهیم  پیشرفتی داشته باشیم باید با کار و تلاش و پرهیز ازهرگونه اختلاف به صورت جهشی حرکت کنیم تا این عقب ماندگی ها را جبران کنیم که این کاربا یاری خدا شدنی است.

فرماندار کازرون با اشاره به ظرفیت های اقتصادی و انسانی  شهرستان کازرون گفت: دشمن با تلاش فراوان سعی دارد ناامیدی را در بین مردم گسترش دهد اما با  تلاش جهادی در جبهه های اقتصادی ،عمرانی،  سیاسی ، امنیتی و اجتماعی در این شهرستان، این تهدید ها را به فرصت تبدیل خواهیم کرد.

دهقان متذکرشد: امنیت اجتماعی به تنهایی و به خودی خود ایجاد نمی‌شود بنابراین باید دراین راستا تمام اقشار جامعه و به ویژه اصحاب رسانه پای کار بیایندو کمک کنند.

علی مرحمتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون نیز طی سخنانی ضمن تبریک به جناب آقای داریوش دهقان به عنوان فرماندار جدید شهرستان کازرون و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای ایشان بیان داشتند انشااله با همراهی عزیزانی مثل جناب آقای دهقان امیدواریم حمایت های مالی و معنوی از هنرمندان و هم چنین مسائل فرهنگی و هنری شهرستان بیش از پیش صورت پذیرد . ایشان آنگاه با ارائه گزارشی وضعیت این اداره را تشریح کردو بیان داشت: در حال حاضر این اداره با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کند اما به هیچ وجه نا امید نیستیم و فعالیت های فرهنگی و هنری به لطف الهی یکی پس از دیگری در شهرستان کازرون انجام خواهد پذیرفت.

ایشان در ادامه،به برگزاری کلاس‌های مختلف موسیقی، بازیگری، نویسندگی، خوشنویسی و نقاشی و … جهت پر نمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان امسال اشاره کرد و بیان داشت :برنامه های دیگری نظیر اجرای جنگ های شادی، برگزاری جشنواره تئاتر شهرستان ،برگزاری جشنواره نمایش نامه خوانی ، برگزاری کارگاه های آموزشی در رشته های مختلف هنری ،برپایی نمایشگاه های مختلف هنری را از دیگر برنامه های این اداره برشمرد . مرحمتی در ادامه برلزوم حمایت مسئولین محترم ادارات از اصحاب رسانه به ویژه اصحاب مطبوعات وخبرنگاران این شهرستان تأکید کرد.

وی از خبرنگاران این شهرستان درخواست کردکه بدور از هرگونه حب و بغض خبرهای این شهرستان را دقیق و منصفانه و با رعایت اتحاد و همدلی انعکاس نمایند
براساس این گزارش در ادامه هر کدام از خبرنگاران  شهرستان کازرون پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد مسائل مختلف شهرستان مطرح کردند.

یک پاسخ به “وضعیت فعلی کازرون در شأن این شهرستان نیست”

  1. سعید گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    با شناختی که از تفکز شما ونماینده شهرستان داریم در مورد ترک های قشقایی که بعیدمیدانم در مدیریت شهزستان استفاده بشه چون که ایشون دردوسال گذشته تمام نیروهای ترک قشقایی که ازبهترین نیروها و مدیران شهرستان بودند رابقول خودشان پاکسازی کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.