امروز:یکشنبه, ۲۷ بهمن
تاریخ انتشار:2018-09-06

وزیرعلوم سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون را منصوب کرد

دکتر انوشیروان غفاری پور دارای دکتری آمار و عضو هیات علمی بخش ریاضی دانشگاه یاسوج می باشد و در کارنامه خود سابقه ریاست دانشگاه پیام نور مرکز نورآباد ممسنی را دارد.

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر انوشیروان غفاری پور را به سمت سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب کرد.

به گزارش كازرون نگاه، در حکم دکتر غلامی خطاب به دکتر غفاری پور آمده است: انتظار می رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و استفاده از تمام ظرفیت ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت های تعیین شده و همچنین با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی ، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر انوشیروان غفاری پور دارای دکتری آمار و عضو هیات علمی بخش ریاضی دانشگاه یاسوج می باشد و در کارنامه خود سابقه ریاست دانشگاه پیام نور مرکز نورآباد ممسنی را دارد.

یک پاسخ به “وزیرعلوم سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون را منصوب کرد”

  1. ناشناس گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    خدا رحم کنه! بالاخره افراد کم توان با گزارش های غلط و اخبار دروغ و نفوذ نماینده ی کازرون ستیز شهر تونستند رییس قبلی را کنار بگذارند. خدا رحم کنه! یه آدم ناآشنا و کم توان رو کردند رییس و معاونش داره حکومت میکنه و از همه انتقام میگیره. یه آدم غیربومی که ظلم های زیادی در حق کارکنان کرده و با اعتراض کارکنان دانشگاه کنار گذاشته شده بود هم دوباره کرده رییس امور اداری. واقعا خدا رحم کنه. هم به کارمندای دانشگاه. هم به این رییس که آلت دست شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.