امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2016-09-16

امام‌جمعه موقت کازرون:

وجود ولی‌فقیه کشور را از آسیب‌ها مصون می‌دارد

حجت الاسلام صحرایی: هرگاه پشتیبان ولایت‌فقیه بودیم نه‌ تنها آسیبی به کشور نرسیده بلکه رشد و عزت و هدایت را به دنبال داشته است.

به گزارش کازرون نگاه، حجت‌الاسلام محمد صحرایی در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر با تبریک عید غدیر همگان را نسبت به محکم کردن اعتقاد به اهل‌بیت(ع) دعوت کرد و اظهار داشت: در حال حاضر طوفان‌های شدیدی علیه اعتقادات ما از ناحیه دشمن در حال وزیدن است.

خطیب موقت نماز جمعه کازرون با اشاره به ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس این واقعه را بزرگ‌ترین رخداد ۳۰ ساله اخیر دانست و تصریح کرد: این رویداد دستاوردهای بسیاری ازجمله روشن شدن نقش رهبر الهی بود چراکه حق در سنت الهی همیشه پیروز است.

صحرایی تصریح کرد: هرگاه پشتیبان ولایت‌فقیه بودیم نه‌تنها آسیبی به ما نرسید بلکه رشد و عزت و هدایت را به دنبال داشته است.

امام‌جمعه موقت کازرون سال‌ها جهاد و ثابت‌قدمی در مسیر انقلاب را باعث عزیز شدن مردم ایران دانست و خاطرنشان کرد: کشور ما در مقابل ده‌ها کشور ایستاد و صاحب عزت الهی شد.

صحرایی با اشاره به اول مهرماه و بازگشایی مدارس علم و دانش را در حد اعلا گرامی دانست و اظهار داشت: اگر علم و دانش در مسیر صحیح قرار گیرد انسان را به خدا نزدیک می‌کند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه لازم است معلمان در کنار دانش، تقوی و تعهد و ایمان را به دانش‌آموزان آموزش دهند گفت: آینده کشور به دست معلمان، آموزش‌وپرورش و مدارس است که وظیفه‌ای سنگین و بزرگ بر عهده‌ی معلمان قرار دارد.

صحرایی در ادامه تصریح کرد: بر اولیای دانش‌آموزان لازم است جایگاه علم و دانش و معلم را بزرگ بدانند و همچنین هرگونه کمک به مدارس چه فکری و مشاوره‌ای و چه مالی را کمک به دانش‌آموزان دانست.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.