امروز:چهارشنبه, ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار:2016-03-31

واکنش بنیاد شهید کازرون به شهید خواندن جان‌باختگان حادثه سقوط بالگرد امدادی

بدیهی است پس از طی مراحل قانونی چنانچه مسئولین امر افرادی را شامل عنوان پر افتخار شهید بدانند نام ایشان از طریق بنیاد شهید اعلام خواهد شد.

به گزارش کازرون نگاه ، روابط عمومی بنیاد شهید کازرون در واکنش به شهید خواندن جان‌باختگان حادثه سقوط بالگرد امدادی اعلامیه‌ای صادر کرد.بنیاد شهید کازرون

متن واکنش بنیاد شهید کازرون به شهید خواندن جان‌باختگان حادثه سقوط بالگرد امدادی

ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هم میهنان عزیز در حادثه اخیر سقوط بالگرد امدادی، با توجه به این که طبق قانون به هیچ وجه بدون تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران اجازه استفاده از عنوان شهید در پلاکاردها، بنرها، نشریات، رسانه ها و… برای جانباختگان سوانح مختلف و از جمله سانحه اخیر سقوط بالگرد امداد وجود ندارند؛ لذا خواهشمند در حال حاضر به هیچ عنوان از عنوان شهید برای سانحه دیدگان مذکور در رسانه خود استفاده ننمایید.

بدیهی است پس از طی مراحل قانونی چنانچه مسئولین امر افرادی را شامل عنوان پر افتخار شهید بدانند نام ایشان از طریق بنیاد شهید اعلام خواهد شد.

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.

منبع : کازرون نما

8 پاسخ به “واکنش بنیاد شهید کازرون به شهید خواندن جان‌باختگان حادثه سقوط بالگرد امدادی”

 1. رضا گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  بنیاد شهید هم در این بلوا نرخ تعیین می کنید .
  اخه پدر بیامرزها ، شما که نشستین اونجا و از داغ دل خانواده جان باختگان خبر ندارید ، حداقل دیگه با حرفتون نمک به زخمشون نباشید
  از خدا بترسید

 2. بی زبون زم بسه گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  اقایان بنیاد شهید یادتون هست که شهید مسرور چقدر برای نشر فرهنگ ایثار و شهادت کار می کرد ، یادتونه ؟
  تنها کمکی که شما به شهید در این مسیر کردید این بود که روز تشیع با شکوهش ، ارم بنیاد شهید را نصب کردید روی تابوت این بزرگوار و با ماژیک روش نوشتید شهید مسرور .
  همین
  بهتره زخم دل مردم را با زبانتون تازه نکنید وگرنه ما هم زخم زبان بلدیم

 3. رضا محمدی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  این عزیزان واقعا شهید میباشند.
  این حرف ها دیگه چیه

 4. حسین گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  به به همینو کم داشتیم که بیان بگن ما باید شهید اعلام کنیم وگر نه شهید نیست، آهای کسی که این حرفو تو چه شهید اعلام کنی چه نکنی خدا خودش کارشو میدونه، یادتون باشه شماها فقط وسیله هستید و صاحب اصلیتواصلیتوناست پس نیاین با حرفاتون داخل کارش دخالت و شرک ورزی کنید . اینم از بنیاد شهید ایران…
  ی سوال دارم بنیاد شهید:
  اونایی که هشت سال جنگیدن شهد حساب کردین یا نه؟؟؟

 5. مهدی بالادهی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام بر شهیدان
  واقعا جای تاسف داره این بیانیه بنیاد شهید وقتی شهید عبدالخالق رنجبر در راه خدمت رسانی و امداد بدنش تکه تکه شد این بنیاد شهید کجا بود کسی که بیانه رو داده تا دیروز تو تعطیلات و خوش گذرونی نوروز بوده حالا که برگشته پشت میزش واسه خودش نظر میده اخه چرا به شعور مردم توهین میکنید از خدا شرم کنید دوستان خدایی من شهید عبدالخالق رنجبر رو از نزدیک میشناسم باور کنید فقط شهادت برازنده او بود و بس که به ان دست یافت ما مردم استان فارس ایشون رو شهید دانستیم و میدانیم , شهادت مبارک سردار رشید اسلام حاجذعبدالخالق رنجبر

 6. صادق گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام
  برادران ارزشی شهید شناس بنیاد شهید توضیح بدهند ایا در راه خدمت خلق ، غریبانه در بیابان و در اتش سوختن و جان باختن اگر شهادت نباشد پس چیست ؟
  شهادت که به تکه کاغذ شما نام و ارزش به خودش نگرفته !
  امروز می شود فهمید این همه سال که هیچ کاری برای نشر و حفظ آثار شهدای شهرستان کازرون صورت نپذیرفته به خاطر این عدم درک شما از مفهوم واژه شهادت است .

 7. بنیادی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام
  لطفا اصلاحیه خبر مذکور را در کازرون نما مطالعه نمایید و توضیحات لازم را ارائه فرمایید تا مخاطبان با اصل موضوع آشنا شوند.
  سپاسگزارم

 8. بنیادی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام
  جهت اطلاع دوستان باید عرض شود که بنیاد شهید کازرون و حتی بنیاد استان فارس هیچ نقشی در تایید شهادت ندارد و برای احراز شهادت در کمیته مخصوص این امر که در بنیاد مرکز و با شرکت نمایندگان نیروهای مسلح تشکیل می شود صورت می گیرد. همچنین اگر به کازرون نما که این متن را منتشر کرده مراجعه بفرمایید متوجه اشتباه رسانه ای خواهید شد. بنیاد بیانیه ای صادر نکرده و صرفا یک تذکر قانونی به رسانه های رسمی شهرستان برای دقت به این موضوع ارسال نموده است که به اشتباه نشر عمومی داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.