امروز:پنج شنبه, ۲۳ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۴-۱۹

معاون فرمانداری دشتستان:

وابستگی به کازرون در حوزه آب نداریم

معاون فرمانداری دشتستان گفت: اولین چاه اجاره ای روز گذشته وارد مدار شده است و یک چاه دیگر نیز تا روز جمعه وارد شبکه آب رسانی دشتستان خواهد شد

جواد لقمان زاده با اشاره به موضوع کم آبی شهرستان دشتستان، گفت: مشکلات کم آبی دشتستان با بررسی و مطلعاتی که در حوزه های مختلف انجام شده است تا روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه به صورت مرحله ای تغییر خواهد کرد و در تمام شهرستان کم آبی نخواهیم داشت.

لقمان زاده اظهار کرد: روستاهای بخش سعدآباد در حالی که از آب خیرآباد برداشت داشتند با تدبیری که انجام شد به خط آب شبانکاره متصل شده اند و شهر آبپخش که روزانه به حدود ۴۲۰۰ متر مکعب آب نیاز دارد به خط لوله کوثر متصل شده است.

معاون فرمانداری دشتستان با اشاره به اینکه چاه های عمیق برای رفع کم آبی ایجاد شده است، افزود: اولین چاه اجاره ای روز گذشته وارد مدار شده است و یک چاه دیگر نیز تا روز جمعه وارد شبکه آب رسانی دشتستان خواهد شد که با این کار سعی می شود وابستگی آب به شهر کازرون به صفر برسد.

وی ادامه داد: در حال حاضر با پیگیری هایی که از سوی مسئولین استان بوشهر انجام شده است تیم تخصصی از وزارت نیرو در استان فارس حضور دارند و در حال بررسی عدم ارسال آب به استان بوشهر هستند.

لقمان زاده خاطرنشان کرد: شهر برازرجان برای تامین آب شهروندان روزانه به ۲۵هزار مترمکعب آب نیاز دارد که با برنامه ریزی که انجام شده است تا روز جمعه به صورت نوبت بندی شبکه های آب رسانی متصل می شوند و از روز شنبه وضعیت آبرسانی مانند گذشته خواهد بود.

معاون فرمانداری دشتستان تاکید کرد: شهرهایی که امکان آبگیری نداشته اند از امروز می توانند آبگیری داشت باشند.

سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.