امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۱۰-۱۷

در دیدار مدیر آموزش و پرورش کازرون با فرمانده جدیدنیروی انتظامی؛

همکاری آموزش وپرورش بانیروی انتظامی ضرورتی انکارناپذیره

کاظم عباسی: تعامل  و همکاری نیروی انتظامی با آموزش و پرورش موجب کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی می شود.

در دیدار مدیر آموزش و پرورش کازرون با فرمانده منطقه انتظامی این شهرستان بر افزایش تعامل و همکاری نیروی انتظامی با آموزش و پرورش در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، حوادث و جرایم تاکید شد.

به گزارش کازرون نگاه، کاظم عباسی، مدیر آموزش و پرورش این شهر، ضمن تبریک به فرمانده جدید منطقه انتظامی شهرستان کازرون، از تعامل و همکاری بهینه  نیروی انتظامی با آموزش و پرورش تقدیر کرد و گفت: تعامل  و همکاری نیروی انتظامی با آموزش و پرورش موجب کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی می شود.

وی با اشاره به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه، اظهار کرد: همکاری، هماهنگی و همفکری مردم و دستگاه های اجرایی نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

مدیر آموزش و پرورش کازرون با بیان اینکه کلاس های آموزش خانواده با همکاری نیروی انتظامی و دیگر ارگان ها برای والدین دانش آموزان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در راستای کمک به دانش آموزان آسیب پذیرتر، کمیته های اقتصادی، آموزشی و مشاوره ای راه اندازی شده است، که بتوانند این دانش آموزان را تحت حمایت خود قرار دهند.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان کازرون نیز در این دیدار بر ضرورت استمرار همکاری آموزش و پرورش و نیروی انتظامی تاکید و اظهار کرد: فرهنگ سازی مهمترین راه مقابله با آسیب های اجتماعی است.

سرهنگ عبادی نژاد از آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه فرهنگی کشور نام برد و اظهار کرد: آموزش و توانمند سازی دانش آموزان نقش موثری در ارتقاء فرهنگ جامعه و کاهش جرایم و آسیب ها دارد.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان کازرون هدف نیروهای انتظامی را ایجاد نظم و امنیت کامل در جامعه عنوان کرد و گفت: دانش آموزان حق دارند محیط خانه تا مدرسه و بالعکس را در امنیت باشند و ما در صدد هستیم تا رسالت خویش را به درستی انجام دهیم.

در پایان ایشان آمادگی پرسنل تحت امر خود را جهت افزایش همکاری در مدارس به منظور آموزش و آگاه سازی دانش آموزان جهت جلوگیری از آسیب های اجتماعی، همیاران پلیس و … اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.