امروز:جمعه, ۱۷ مرداد
تاریخ انتشار:2015-03-06

در حالی که جمعیت 40 هزار نفری شرکت کنندگان حیرت آور بود ؛

همایش بزرگ پیاده روی نور با کم کاری برخی مسئولان همراه شد(ویرایش دوم)

جمعیت ۴۰ هزار نفری شرکت کننده در پیاده روی بزرگ نور با کم لطفی روسای ادارت کازرون مواحه شد .

به گزارش کازرن نگاه ، بزرگترین همایش ورزش همگانی شهرستان کازرون امروز ، جمعه ۱۵ اسفند ماه با حضور پرشور مردم شهرستان کازرون برگزار شد .

این همایش که با مدیریت اداره ورزش و جوانان کازرون اجرا شد در سطح شهرستان بی نظیر و در سطح ملی کم نظیر از لحاظ اهدای جوایز بود که گرچه مشکلات و بی برنامه گی هایی را به همراه داشت ولی به دلیل آنکه برای اولین بار چنین برنامه ای در این سطح و حجم برگزار می شد می توانست بر کاستی های آن چشم پوشی کرد .

درچنین برنامه ی عظیم مردمی که ۴۰ هزار نفر شرکت کننده داشت  لازم بود همه ی مسئولین دست به دست هم دهند تا این همایش پرشور مردمی با نشاط و شاداب برگزار شود .

عدم همکاری برخی سازمان هاو ادارات کازرون که با وجود هماهنگی های قبلی حاضر نشدند خدماتی در حاشیه این همایش بزرگ به مردم ارائه دهند در این همایش بزرگ به خبی به چشم می آمد .

همچنین حضور مردم برای شرکت در این همایش که مسیری نسبتا طولانی برای آن تدارک دیده شده بود به امید اینکه در انتهای همایش از خطوط واحد برای برگشت استفاده کنند مورد کم لطفی قرار گرفت که این موضوع شاید با هیچ توجیهی از اذهان مردم نرود که البته در این باره شهرداری کازرون بی تقصیر نیست .

18 پاسخ به “همایش بزرگ پیاده روی نور با کم کاری برخی مسئولان همراه شد(ویرایش دوم)”

 1. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  حضورزورکی فرمانداروغیب شدن فوری آن ،مجری زبانش مودرآوردبسکه ازمسئولان بی بخارشهربه روی سنددعوت کرداما هیچ کدام حاضرنشدندبه مردم اهمیت دهندودرقرعه کشی شرکت کنند.
  جناب صداقت یک تنه نشان دادکه درمدیرت وبرنامه ریزی درسطح مدیرکلی است.

 2. سازمان اتوبوسرانی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  اولا مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی به تنهایی تصمیم نمیگرد بلکه مجری دستورات هیات مدیره و شورای سازمان است.ثانیا این موضوع چه ربطی به سیاست دارد؟همانگونه که هزینه سرویس های همایش عیادت از پریشان را مدیریت اداره محیط زیست و هزینه سرویس همایش پاکسازی مسیر غار شاپور را شورای اسلامی شهر تقبل کردند،اگر ارگان یا هر شخصی هزینه سرویس همایش پیاده روی را متقبل میشد،سازمان اتوبوسرانی ارائه خدمات می کرد.ثالثا مدیریت اداره ورزش و جوانان حتی یک جلسه هم با مسولین سازمان نگذاشت.چرا سعی در فرافکنی موضوع دارید؟مگر سازمان در تمام مناسبت های مذهبی ملی ،خدمات رایگان ارائه نمی کند؟جابجایی نمازگزاران نماز جمعه هرهفته.جابجایی نمازگزاران عید سعید فطر.راهپیمایی های روز قدس و ۲۲بهمن.رزمایش های بسیج و…….. اینها سیاسی کاریست و با اغراض سیاسی و به نفع جناح خاصی صورت می پذیرد؟یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

  • رضا صدارت گفت:

   Thumb up 0 Thumb down 0

   دوستان عزیز
   عوام فریبی تا کی
   اولا و دوما برای مردم نه اب است نه نان .
   همهی مردم می دانستند که این برنامه برگزار خواهد شد و البته پرشور هم خواهد بود .
   خوب با این پیش زمینه که همه ی مسئولین از برگزاری چنین برنامه ای اطلاع داشتند ۲ موضوع پیش می آید .
   اول اینکه :
   یک مسئول می تواند نسبت به مردم بی دغدغه باشد و وقتی به مردم خدمت کند که پول یا منافع سیاسی یا قدرت و یا هرچیز دیگری نتیجه خدمتش باشد که چنین مسئولی حسابش با کرام الکاتبین و مدیران ناظر بی عرضه انها .

   اما دوم ؛
   اگر اینجا ایران است و مردم و مسئولین انقلابی اند پس کسب قدرت و رقابت و باند بازی ر خدمت به مردم هیچ خدشه ای وارد نمی کند . و طبیعی است که مدیران باید در خدمت به مردم از همدیگر پیشی بگیرند .
   ان طور که من شنیده ام یی دو روز قبل از برگزاری برنامه اقای صداقت( که البته بی تجربگی ایشن در برگزاری این همایش بزرگی یکی از علت هایی است که برخی کم کاری شان را توجیه می کنند ) در یکی ازشبکه های اجتماعی که مدیران شهرستان در ان عضوند می نویسد برای برگشت از برنامه اتوبوس مهیاست .
   یکی از روسای ادارت در این باره می گفت : اقای پیران رئیس اتوبوسرانی با تندی و با لحنی که در شان یک مدیر نبود به ایشان پاسخ می دهد که شما چه کاره هستید که بجای اتوبوسرانی تصمیم می گیرید .
   خوب اگر ایجا انقلاب اسلامی است ومدیران هم انقلابی پس چرا بجای تندی به هم راههای کمک کردن به هم را یاد آور نمی شوند .
   اگر اینجا انقلاب اسلامی است پس چرا مدیر انقلابی و فرهنگی نمی اید به صورت خودجوش به مردم خدمات ارائه دهد .
   اگر اینجا انقلاب اسلامی است و مدیران هم علاقه مند به مردم چرا حاضر نیستند به کودکان و نوجوانان و جوانان و مردان و زنان میانسال و سالخورده ای که اینطور از یک همایش سالم استقبال می کنند حمایت کنند .
   اگر مدیر انقلابی است و جهادی است پس باید بتواند با یک رایزنی چندین ساعته مشکل مالی برای تامین بودجه این برنامه را از طریق چند خیر و یا شرکت ها و موسسات جمع آوری کند تا بتواند یک روز شاد را برای مردم رقم بزند .

   اگر این مدیر انقلابی نیست پس همان گزینه اول بیشتر به او می اید .

 3. مهدی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام. همایش بسیار عالی بود.دوست عزیز .همین طور که جنابعالی اشاره کردی مشکلاتی در برگزاری این همایش وجود داشت اما کم لطفیست اگر بخواهیم عامل تمام مشکلات رو مسولین معرفی کرد.خود ما مردم هم در جاهایی مقصر بودیم مثلا ازدحام جمعییت بعد از دریافت برگه قرعه کشی پشت خروجی(gage) که این باعث معطل شدن بسیاری قبل از gage شده بود.با قدردانی کردن از مسولین ذیربط و البته بیربط فرصت برگزاری چنین همایشهای مفید رو از این شهر نگیریم.

 4. عماد20 گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  با عرض سلام و ادب
  کاش دیدمان را نسبت به افراد جامعه بهتر می کردیم و به مدیران خدوم این شهر که با تمام توان و مدیریت عالی مجموعه اتوبوسرانی را مدیریت کردند و میکنند تهمت کم لطفی و سیاسی کاری نمیزدیم. کاش نگارنده این خبر خود از منظر سیاسی به این موضوع نگاه نمی کرد و به دیگران تهمت سیاسی کاری نمیزد.

  • حق گو گفت:

   Thumb up 0 Thumb down 0

   اگر این رسانه ها برخی مسئولین را هو نکنند آنها چوب به پاچه مردم می کنند .
   خدا خیر رسانه هایی بده که شب و روز وقت میزارن و حتی الامکان گوشه ای از تزویر و ریاکاری مسئولین نالایق را بیان می کنند

 5. گمنام گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  مردم شریف کازرون به همت موسسه اعتباری نور دیروز برنامه بینظیری را رقم زدند ولی کاش مسئولین شهرستان هم قدم رنجه کرده بودند و به استقبال میرفتند تا امثال موسسه اعتباری نور برای بارهای بعد هم رغبت اسپانسر شدن داشته باشند .
  به داد شهرمان برسید که به انزوا خواهد رفت

 6. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  راستی مؤسسه مالی اعتباری نورمردم را حالو فرض نکنه نشانه گذاری که برروی سطل ها انجام گرفت آن سطل ها که برگه قرعه کشی به داخل آد ن ریخته می شدسروکاری بودوسطل های که آورده شدفقط مربوط به افرادی بودندکه دراین مؤسسه حساب داشتند.لعنت خدابرعوام فریبان

 7. A8 گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  بازم دست بسیجیا درد نکنه که حفاظت مراسم رو انجام دادن .. وگرنه چه میشد

 8. علی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای صدارت/!هیچکس به آقای صداقت نگفت شما چکاره هستی که به جای اتوبوسرانی تصمیم می گیری.گفتند بهتر بود قبل از ایجاد تعهد برای اتوبوسرانی،با مسولین آن هماهنگی میشد.شما لطفا اول تحقیق کن بعد آسمان را به زمین بدوز.ضمنا موسسه نور موظف به تامین هزینه سرویس بود.

 9. صادق گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  جناب صدارت یه جوری میگین همایش پر شور که انگار کسی نمیدونه مردم به خاطر دو دستگاه پراید اومده بودن.لازم نیست اینقدر روش مانور بدین.چطور بود مردم از همایش پاکسازسی مسیر غار و عیادت از پریشان چنین استقبالی نکردن؟چون ماشین پراید جایزه نمیدادن.جمع کنید این بساط تزویر و ریا را.شما با بی اخلاقی تمام سعی در بر هم زدن شهر دارید و عوامفریبی می کنید.

  • اقای گل گفت:

   Thumb up 0 Thumb down 0

   اقای با اخلاق شمایی که چهل هزار نفر را متهم می کنید خودتان چه کاره هستید ؟
   اگر راست میگویید خودتان را معرفی کنید !
   نکند شما همون بنده خدایی هستی که قراره بشی رئیس ارشاد ؟
   به به چه ادبی و تواضعی نسبت به مردم دارید !

 10. هادی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  آقایان شما که توان پرداخت هزینه های آنچنانی به صدا و سیما داشتید و برای تبلیغ و جلب توجه مردم ۲ دستگاه پراید جایزه دادید ، آیا برای تامین هزینه جابجایی همین مردم که در همایش پورشورتان شرکت کردند ، مشکل داشتید !؟
  چرا اسم این همایش تبلیغاتی را همایش مردمی می گذارید !؟

 11. مهندسسسس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  دوست عزیز ان بندگان خدا خیال می کردن عرضه تامین اتوبوس را دارید و گرنه اتوبوس هم تامین می کردند .

  مردم نه برای پرید آمدند و نه جایزه .
  شما اگر دلخورید اشکال ندارد ولی بدانید مردم تفاوت میتینگ سیاسی در قالب های مختلف را با یک همایش پیاده روی عمومی را به خوبی درک می کنند فلذا می دانند کجابروند کجا نروند .

 12. حق پذیر گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  پناه بر خدا.در شهر ما جاروکشی مسیر غار، سیاسی است ولی همایش تبلیغاتی نور مردمی است .خدا را شکر

 13. حق پذیر گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  یادمان هست که اداره ورزش و جوانان چندین بار همایش ژیاده روی خانوادگی برگزار کرده بود ولی بدون پراید.چنین جمعیی را ندیدیم.پس ای پراید عزیز مقصود تو بودی پیاده روی بهانه بود.خب البته انگیزه بدی هم نیست

 14. رضایی گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  عزیزان
  من و خانواده ام از لحاظ مالی معیشت بدی نداریم ولی علاقه مند به حضور در این برنامه بودیم .
  به دور از انصاف است مردم را متهم به اینگونه موارد کردن .
  خوب خداوند هم برای بندگانش جایزه تعیین کرده تا در مسیر بمانند .
  این که کاربدی نیست .
  خیلی این مسائل را با سیاست و بغض و کینه و حسد گه نزنیم .
  خداوند هم رئیس سازمان اتوبوسرانی را اجر بده و هم اداره ورزش و جوانان .
  به هرحال همه نیت خیر دارند انشاله .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.