امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۱۰-۰۹

امان اله دهقان فرد؛

هدف نهایی دشمنان در فتنه ۸۸، نابودی انقلاب اسلامی بود

دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در اجتماع مردم خنج گفت:دشمنان این سرزمین، میلیون‌ها دلار برای نیروهای اطلاعاتی خود هزینه می‌کنند.

به گزارش کازرون نگاه، مراسم بزرگداشت سالروز حماسه مردمی ۹ دی، صبح امروز با حضور ائمه جمعه اهل‌سنت و شیعه، فرماندار، مسؤولان قضایی، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، شهردار و اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولان ادارات و نهادهای شهرستان خنج و همچنین اقشار مختلف مردم، در حسینیه چهارده معصوم (ع) شهر خنج برگزار شد.

در این مراسم، امان‌اله دهقان‌فرد دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در کشور افغانستان به عنوان سخنران ویژه مراسم با اشاره به آیه ۲۱۶ سوره مبارکه بقره، گفت: خداوند در بخشی از این آیه میفرماید “وَ عَسى أَنْ تَکْرَهُوا شَیْئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ وَ عَسى أَنْ تُحِبُّوا شَیْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ”، یعنی چه بسا چیزى را خوش نداشته باشید، حال آن که خیر شما در آن است و یا چیزى را دوست داشته باشید، حال آن که شرّ شما در آن است.

وی ادامه داد: بر اساس این آیه، خیلی اتفاقات بوده که در ظاهر برای ما بد است اما در واقع خیر ما در آن می‌باشد و همچنین عکس این قضیه نیز ممکن است اتفاق بیفتد، اما حال از کجا متوجه شویم که یک اتفاق خیر ما بوده و یا شرّ می‌باشد. در اینگونه موارد بصیرت است که به کمک ما می آید تا ما بتوانیم تشخیص دهیم کدام اتفاق برای ما خوب است، چرا که بصیرت به معنای شناخت عمیق و باطن یک اتفاق می‌باشد.

دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در کشور افغانستان در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ به پیروزی رسید و از آن روز تا کنون، تمامی دشمنان در حال توطئه‌چینی و کشیدن نقشه‌ علیه این مردم و انقلاب هستند. دشمنان، ابتدا جنگ هشت ساله را به ما تحمیل نموده و می‌خواستند در همان ابتدا، انقلاب اسلامی را به نابودی بکشانند.

دهقان‌فرد ادامه داد: دشمنان پس از اینکه در جنگ تحمیلی موفق نشدند، در ادامه به ایجاد فتنه‌ها و اختلافات قومیتی دامن زدند، اما به لطف خداوند و بیداری مردم، این فتنه در نطفه خفه شد.

وی افزود: دشمنان انقلاب در سالهای ۶۷ و ۶۸ نیز فتنه دیگری با محوریت قائم مقام رهبری راه انداختند که با لطف خداوند و درایت امام خمینی(ره)، آن فتنه نیز خنثی شد. آنها ۱۰ سال بعد یعنی در سال ۷۷، دوباره اقدام به طراحی فتنه نمودند که به فتنه کوی دانشگاه معروف شد، اما باز به لطف خداوند و درایت رهبری، این فتنه میز توسط مردم خنثی شد.

این رزمنده دفاع مقدس در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان نظام همواره در حال طراحی فتنه جدید علیه انقلاب اسلامی هستند، گفت: دشمنان پس از اینکه دیدند در سال ۷۷ نیز شکست خوردند، بیکار ننشسته و به مدت ۱۰ سال برنامه‌ریزی کردند و سرانجام در سال ۸۸ و پس از انتخابات، نقشه واحدی طراحی کرده و با تمام قوا به میدان آمدند و فتنه ۸۸ را رقم زدند.

دهقان‌فرد اظهار داشت: در فتنه، فضا غبارآلود شده و انسان نمی‌داند چه کسی دوست و چه کسی دشمن اوست و افراد دچار سردرگمی می‌شوند. در فتنه، جای حق و باطل عوض شده و به سختی می‌توان حق را از باطل تشخیص داد، اما با بصیرت کافی می‌توان به حقایق پی بُرد.

وی عنوان کرد: در سال ۸۸ دشمنان ابتدا شبهه ایجاد کردند که انتخابات در ایران آزاد نیست؛ در ادامه بحث دروغ بزرگ مطرح کردند و گفتند باید کمیته صیانت از آرا تشکیل دهیم و این یعنی انتخابات‌های مختلفی که تاکنون در ایران برگزار شده، همه باطل بوده و باید از آرای مردم صیانت شود! آنها در مرحله بعد اعلام کردند شورای نگهبان صلاحیت لازم برای نظارت بر انتخابات ندارد و افراد دیگر و نهادهایی مانند مجمع تشخیص مصلحت نظام باید بر انتخابات نظارت کنند و در آخر نیز چه پیروزی نصیب بشود و چه نشود، مردم به خیابانها آمده و اموال عمومی را به آتش بکشند و تظاهرات کنند.

دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هدف نهایی دشمنان در فتنه سال ۸۸، نابودی نظام مستحکم انقلاب اسلامی بود، گفت: دشمنان این سرزمین، میلیون‌ها دلار برای نیروهای اطلاعاتی خود هزینه می‌کنند و عناصر اطلاعاتی خود در داخل کشور را مخفی نگه می‌دارند، اما در سال ۸۸ مجبور شدند تمامی عناصر نفوذی خود در داخل نظام را به صحنه بیاورند و دلیل آن نیز این بود که بر اساس برنامه‌ریزی و تحلیل‌های خود، بنا بود در سال ۸۸ فاتحه نظام خوانده شود و نظام را نابود کنند.

دهقان‌فرد در ادامه به حضور میلیونی اقشار مختلف مردم با تفکرات گوناگون در راهپیمایی نهم دی‌ماه ۸۸ اشاره نمود و گفت: در آن تجمع میلیونی، اقشار مختلف مردم از جناح‌ها و تفکرات سیاسی گوناگون به صحنه آمدند و بساط فتنه را برچیدند. در آن روز، همه مردم برای دفاع از انقلاب در صحنه حاضر شده و ثابت کردند پای آرمانهای خود ایستاده‌اند.

وی در پایان ﺗﺄکید نمود: فتنه تمام نشده و فتنه‌ها همواره ادامه خواهد داشت اما شکل و روش آن ممکن است تغییر یابد، اما بدانید با بصیرت کافی و پشتیبانی از ولایت و رهبری، توطئه‌های دشمنان و عوامل داخلی آنها، خنثی خواهد شد.

منبع:خنج کهن

یک پاسخ به “هدف نهایی دشمنان در فتنه ۸۸، نابودی انقلاب اسلامی بود”

 1. انقلابی گفت:

  Warning: mysql_query(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home3/kazeroo5/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home3/kazeroo5/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home3/kazeroo5/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home3/kazeroo5/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای دهقان فرد آبروی شهرستان کازرون هستند خدا حفظش کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.