امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-12-10

فرماندار کازرون:

نیروهای مسلح حامی ثبات و حافظ امنیت منطقه هستند

فرماندار شهرستان کازرون گفت: نیروهای مسلح ما حامی ثبات و حافظ امنیت منطقه هستند.

به گزارش کازرون نگاه، سید کمال علوی پیش از ظهر امروز در آیین تحلیف سربازان پادگان ۰۷ ارتش کازرون که با حضور فرماندهان بازنشستگان استان‌های فارس بوشهر و کوهکیلویه و بویراحمد مسوولان و سربازان برگزار شد اظهار داشت: ارتش آزمون خود را در دفاع مقدس به خوبی پس داده است.

وی با بیان اینکه  ارتش جمهوری اسلامی ایران با فداکاری و ایثارگری به وظایف خود در قانون اساسی و پاسداری و  استقلال کشور و حفظ تمامیت ارضی به خوبی عمل کرده است گفت: ارتش در سخت‌ترین شرایط مردم را تنها نگذاشته و  در پیروزی انقلاب،  دوران دفاع ، سازندگی، حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله ارتش در کنار مردم ایستاد.

فرماندار کازرون افزود: ارتش با نیروهای خود در جنگ تحمیلی در مقابل متجاوزان ایستاد و شهیدان بزرگی همچون صیاد شیرازی، شیرودی، فلاحی، کشوری و دیگران را تقدیم کشور و انقلاب کرد.

وی با بیان اینکه امروز ارتش ما خودکفا و از فناوری‌های نو  و دانش‌محور برخوردار است تاکید کرد: نیروهای مسلح ما حامی ثبات و حافظ امنیت منطقه هستند.

علوی تصریح کرد: امروز همسایه‌گان ما باید بدانند نیروهای مسلح ما تامین کننده ثبات و امنیت در کل منطقه هستند.

وی گفت: همه کشورها اگر بخواهند مستقل زندگی کنند و دارای ثبات کامل باشند می‌توانند به نیروهای مسلح ما در این سرزمین تکیه کنند و نمونه آنها را می‌توانند در عراق و سوریه در سرکوب شجره خبیثه داعش ملاحظه کرد.

علوی با بیان اینکه ترامپ با یاوه‌گویی‌های خود مانند همیشه در امور تمام کشورهای جهان دخالت می‌کند اظهارکرد: تغییر پایتخت رژیم کودک‌کش صهیونیستی به قدس ناشی از شکسته استکبار جهانی است.

فرماندار شهرستان کازرون تصریح کرد:  ارتش در همه صحنه‌ها برای ایثارگری و فداکاری آماده است و مرزهای کشور ما بخاطر نیروهای مسلح و در کنار فرماندهی کل که می توانند معنویت نیروهای مسلح را بیش از پیش حافظ باشد در امنیت است.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.