امروز:دوشنبه, ۲۱ بهمن
تاریخ انتشار:2018-10-06

نتایج انتخابات نظام‌مهندسی فارس اعلام شد

نتیجه‌ اولیه هشتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی فارس در رشته‌های مختلف اعلام شد.

به گزارش كازرون نگاه، هشتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی استان فارس امروز در دو شعبه در شیراز و ۱۸ شعبه در شهرستان‌های فارس به‌صورت الکترونیکی در ۷ رشته و هم‌زمان با ۱۷ استان دیگر برگزار شد.

طبق نتایج اولیه شمارش آرا در رشته مهندسی عمران به ترتیب آراء، محمدحسین دادخواه با ۲۱۴۹ رأی، غلام‌رضا نامورچی با ۱۸۴۳ رأی، محسن کوهگرد با ۱۵۸۴ رأی، محمدجواد علوی‌زاده شیرازی با ۱۴۳۳ رأی، منصور مصلی‌نژاد با ۱۲۶۶ رأی و محمدعلی هادیان‌فرد نیز با ۱۲۴۶ انتخاب شدند.

در رشته‌ی مکانیک سامان ارجمند اینالو با ۱۷۰۰ رأی، در رشته معماری طاهره نصر با ۱۹۰۱ رأی، اسماعیل احمدی با ۱۵۴۱ رأی و رسول پیوسته‌گر با ۱۲۸۱ رأی، در رشته شهرسازی جعفر ضابطیان با ۱۱۷۷ رأی، در رشته نقشه‌برداری اکبر احمدی با ۱۶۸۴ رأی، در رشته ترافیک مجتبی زوربخش با ۱۶۶۲ رأی و در رشته‌ی برق مهدی تدین با ۱۲۶۷ رأی و سید مرتضی سیف‌زاده با ۱۱۵۸ رأی جز منتخبین این انتخابات بودند.

در این انتخابات ۴۳ مهندس نامزد هیئت‌مدیره بودند و ۳۲ هزار مهندس عضو نظام‌مهندسی استان فارس اجازه رأی داشتند. منتخبین این دوره به مدت ۳ سال به‌عنوان هیئت‌مدیره نظام‌مهندسی فعالیت خواهند کرد.

نتایج نهایی پس از بررسی سالم بودن انتخابات حداکثر طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

منبع:فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.