امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2019-06-06

مهندس مهرورز: خدمتگزار مردم در شورای شهر خواهم بود/ به وحدت کازرون کمک خواهم کرد

مهندس محمد امین مهرورز: در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی شرکت نخواهم کرد و در شورای شهر به وحدت و همدلی شهرستان کمک خواهم کرد.

مهندس محمد امین مهرورز: در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی شرکت نخواهم کرد و در شورای شهر به وحدت و همدلی شهرستان کمک خواهم کرد.

به گزارش کازرون نگاه، مهندس محمد امین مهرورز (دانشجوی دکترای مدیریت) از اعضای شورای اسلامی شهر کازرون و نماینده استان فارس در شورای عالی استانها که مدتی بحث حضورشان در انتخابات مجلس آتی در محافل سیاسی به گوش می رسید با ندادن استعفا در زمان قانونی انصراف خود را اعلام کرد.

مهرورز در گفتگو با کازرون نگاه اعلام کرد: خدمت به مردم در شورای شهر را دوست دارم و بعنوان خادم در شورای عالی استان ها نیز هرچه که توان داشته باشم صرف پیشرفت کازرون خواهم کرد.

وی گفت: در آخرین دیداری که با شهید حجت الاسلام والمسلمین خرسند داشتم ایشان توصیه هایی به بنده فرمودند که از شاخص ترین توصیه های ایشان خدمت به کازرون بود؛ ایشان فرمودند در انتخابات به سمتی بروید که وحدت آفرین باشد و از تفرقه دوری کنید.

مهندس مهرورز افزود: بنده در انتخابات آینده گرچه بعنوان نامزد حضور ندارم اما در جهت پیشرفت و سربلندی کازرون به وحدت و همدلی گروه ها و مردم کمک خواهم کرد.

امروز آخرین مهلت استعفای کسانی بود که قصد حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی را داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.