امروز:دوشنبه, ۱۹ آذر
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۸-۱۷

محمدرضا نکویی‌بخش، رییس هیت هندبال کازرون:

منتظر حمایت مسئولان هستیم/ نیم نگاهی به قهرمانی داریم

سرپرست تیم هندبال شهرداری کازرون در حالیکه تیمش صدرنشین است از مشکلات مالی خبر داد و گفت که ما منتظر حمایت مسئولین هستیم.

منتظر حمایت مسئولان هستیم/ نیم نگاهی به قهرمانی داریم

سرپرست تیم هندبال شهرداری کازرون در حالیکه تیمش صدرنشین است از مشکلات مالی خبر داد و گفت که ما منتظر حمایت مسئولین هستیم، قبل از اینکه دچار مشکل شویم.

تیم کازرون سالهای گذشته نیز در لیگ بوده است و سابقه هندبالی ما بالاست. چند سالی دور بودیم اما دوباره امسال به لیگ برتر هندبال آمدیم. تیم ما دنبال حفظ صدرنشینی در لیگ برتر است. تا به امروز از ۶ بازی که بیشتر آن خارج از خانه بوده ۱۱ امتیاز کسب کردیم و در آخرین هفته نیم فصل نیز روز جمعه به مصاف تیم نفت می رویم.

ما از نظر حضور تماشاچی و تشویق آنها در لیگ برتر اول هستیم. در هر بازی خانگی بیش از ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تماشاچی در سالن حضور داشتند. مردم شهر ما طرفدار این رشته بوده و هندبال بلد هستند.

متاسفانه درست قبل از شروع لیگ اسپانسرمان کبیر موتور کازرون از حمایت تیم ما انصراف داد. تا به اینجا با هزینه های شخصی و کمک های مردمی تیم را آورده ایم. هزینه های تیم را شهرداری تقبل کرده اما ما همچنان منتظر حمایت مسئولین هستیم. در حقیقت باید حمایت کنند اما تا الان قولهایی که داده اند جامه عمل پوشیده نشد است. امیدوارم زودتر این مسئل حل شود قبل از اینکه تیم ما دچار مشکل شود.

برچسب ها :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.