امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-03-06

فرماندار شهرستان کازرون:

مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی برطرف می شود

علوی: مشکلات تعدادی از واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان مرتفع گردیده است و امیدواریم شاهد حل باقیمانده مسائل و مشکلات واحد های تولیدی وصنعتی در حوزه های مختلف باشیم./ مدیران کل حاضر در نشست برای پیگیری و حل مشکلات در استان قول مساعد دادند.

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان فارس برگزار شده است. که یکصد و بیست و دومین نشست آن در کازرون با حضور مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری، مدیران کل استان، فرماندارشهرستان کازرون،رییس دفتر نماینده مردم شریف کازرون در مجلس شورای اسلامی،مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان  و تعدادی از واحد های تولیدی و صنعتی برگزار شد.
سید کمال علوی، فرماندار شهرستان کازرون بیان داشت: در این نشست که سومین جلسه کارگروه در شهرستان کازرون می باشد، ضمن بررسی و تصمیم گیری در مورد مسائل و مشکلات ۲۰ واحد تولیدی، از هشت واحد تولیدی نیز بازدید به عمل آمد. خوشبختانه در جلسات قبل مشکلات تعدادی از واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان مرتفع گردیده است و امیدواریم در این جلسه شاهد حل باقیمانده مسائل و مشکلات واحد های تولیدی وصنعتی در حوزه های مختلف باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس بیان کرد: علاوه بر شهرستان کازرون، یکصد و بیست و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان سروستان برگزار شد که در آن جلسه نیز مسائل و مشکلات ۱۰ واحد تولیدی بررسی و از چند واحد صنعتی بازدید شد.

در ادامه رحمانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: دولت افزون بر۱۶ هزارمیلیارد تومان برای حل مشکلات و رفع موانع تولید در کشور اختصاص داده که از این رقم بیش از ۵۴۹ میلیارد تومان آن به ۳۹۴ واحد تولیدی نیمه فعال ونیمه تمام این استان پرداخت شده است.در واقع ۱۰۶ درصد از مجموع اعتبار تخصصی دولت در استان فارس جذب شده است.

وی افزود:متوسط جذب این اعتبار در کشور ۵۴ ونیم درصد است و این امر بیانگر این است که ۲برابر متوسط اعتبارات کشور در استان فارس جذب شده است.

رحمانی بیان کرد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون ۱۲۲ نشست برای حل مشکلات و رفع موانع تولید در استان فارس برگزار شده که سه جلسه آن متعلق به حل مشکلات واحد های تولیدی وصنعتی شهرستان کازرون بوده است

در ادامه این نشست که چند تن از مدیران کل و مدیران عامل بانک های استان فارس حضور داشتند، مسائل و مشکلات ۲۰ واحد تولیدی و صنعتی شهرستان بررسی شد و صاحبان این واحد های تولیدی و صنعتی به طرح مطالبات صنفی خود پرداختند و مدیران کل حاضر در این نشست برای پیگیری و حل این مشکلات در استان قول مساعد دادند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان کازرون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.