امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2018-09-07

داریوش دهقان:

مشکلات را با همکاری مردم حل می کنیم

فرماندار کازرون: در زمینه حل مشکل آب روستاها و شهر کازرون کارهای خوبی انجام گرفته است.

به گزارش کازرون نگاه، داریوش دهقان فرماندار کازرون در این جلسه که در مسجد بازار کازرون برگزار شد اعلام کرد: برای جبران عقب ماندگی این شهرستان باید بیش از گذشته مردم در کنار مسئولان تلاش کنند چون در این وضعیت اقتصادی و بدون وحدت نمی شود کاری کرد.
در این جلسه چند تن از بازاریان خطاب به فرماندار کازرون گفتند: یکی از مشکلات و دغدغه های مردم وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستان است.
آنان اعلام کردند:تنها بیمارستان کازرون جوابگوی بیش از۳۰۰ هزارنفر جمعیت این شهرستان نیست واین بیمارستان باید پاسخگوی جمعیت شهرستان های اطراف و مشکلات تصادفات جاده ای هم باشد.
فرد دیگری گفت: در حالی که ساختمان بیمارستان امام علی دانشگاه آزاد اسلامی چند سالی است تمام شده، بدون تجهیزات رها شده است و یا بیمارستان ۲۰۶ تختخوابی که با تقریبا حدود ۱۰ تا ۱۵ در صد پیشرفت کار، تعطیل است.
یکی دیگر از شرکت کنندگان گفت: چرا کار تونل حیاتی محرم که سالها است در محورکازرون – بوشهردر دست احداث است و قرار بود با اتمام این تونل، کازرون را از بن بست نجات دهد، به تعطیلی کشیده شده است؟
در این جلسه نظارت بر قیمت ها، حفظ امنیت بازار، افزایش مبالغی در قبض های آب و برق بدون شفاف سازی برای مردم، ساخت کمربندی برای جلوگیری از ورود کامیون های سنگین در شهر که با حوادث همراه شده، حل مشکل ترافیکی شهر، حل معضل بیکاری از جمله مواردی بود که مطرح شد.
همچنین استقرار مرکزیت مجموعه ساسانی در کازرون به دلیل اهمیت آثار بزرگی که در این شهرستان وجود دارد از خواسته های مردم بود.
در این نشست علی باقری شهردار کازرون، سرهنگ محمد عبادی نژاد فرمانده انتظامی کازرون ومحمدرضا معینی رئیس میراث فرهنگی کازرون به سئوالات شرکت کنندگان در زمینه معضل ترافیک شهر، حفاظت از بازار کازرون و عدم انتقال پایگاه ساسانی به شهرستان دیگر پاسخ دادند.
معینی رئیس میراث فرهنگی کازرون گفت: هنوز لوح ثبت جهانی محور ساسانی دریافت نشده است که معلوم شود مرکزیت در کدام شهرستان قرار بگیرد که پس از دریافت لوح بطور کامل می توان گفت که مرکزو پایگاه محور ساسانی کجاست وقطعا که ما پیگیر این موضوع هستیم.
فرماندار کازرون در جمع بندی مسائل مطرح شده به نقش مهم و موثر بازاریان در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بازار را می توان به یک دانشگاه سیاسی تشبیه کرد.
دهقان افزود:اگر امروز مشکل بیکاری و یا مسائل اقتصادی و گرانی است تاثیرگذاری آن بر روی بازار بسیار است.
فرماندار کازرون گفت:تلاش کردیم که کار تونل محرم تعطیل نشود،درباره بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی باید مسئولان بهداشت و درمان کشورتصمیم گیری کنند و پیگیر مطالعات تونل دیکانک هستیم که امیدوارم تا سال آینده به نتیجه خوب برسیم.
وی ادامه داد: در زمینه حل مشکل آب روستاها و شهر کازرون کارهای خوبی انجام گرفته است و کار تصفیه خانه شهر کازرون هم آغاز شده است.

منبع:ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.