امروز:سه شنبه, ۲۲ بهمن
تاریخ انتشار:2017-10-10

سرهنگ رجبلی، رئیس پلیس فتا استان فارس:

مشتریان موسسه مالی و اعتباری نور نگران نباشند + تکمیلی

برخی اشکالات سیستمی و فنی در سامانه این موسسه باعث اشتباه در اعلام موجودی حسابها گردیده که باعث نگرانی مشتریان عزیز شده است که در حال رفع مشکل است

مشتریان موسسه مالی اعتباری نور نگران نباشند

با پیگیریهای بعمل امده توسط کارشناسان پلیس فتا درخصوص مشکل ایجاد شده در سیستم اعلام موجودی حساب، موسسه مالی و اعتباری نور به اطلاع مشتریان و صاحبان حساب در این موسسه میرساند برابر اعلام سرپرست موسسه نور برخی اشکالات سیستمی و فنی در سامانه این موسسه باعث اشتباه در اعلام موجودی حسابها گردیده که باعث نگرانی مشتریان عزیز شده است .

لذا ضمن اعلام مراتب عذرخواهی مسئولین موسسه نور بدلیل نقص فنی به استحضار می رساند: کارشناسان موسسه در حال پیگیری و رفع حل مشکل هستند و به محض مرتفع شدن نقص فنی مراتب بوسیله پیامک به مشتریان عزیز اطلاع رسانی خواهدشد و جای هیچگونه نگرانی نیست .

سرهنگ رجبلی همچنین از شهروندان خواست در اینگونه موارد ضمن بی توجهی به شایعات از نشر و انتقال موارد غیرموثق که توسط برخی افراد مغرض درفضای مجازی منتشر می گردد خودداری فرمایند.

 

به روز رسانی: (۱۹ مهر)

جای نگرانی نیست حسابها برگشت داده شد و قابل دسترس است

به گزارش روابط عمومی موسسه نور:
نرم‌افزار مربوط به نرم افزار حساب‌های مشتریان موسسه در حال بروزرسانی و یکپارچه سازی است

اختلال یک ساعتی پیش آمده در حساب مشتریان
اصلاح و رفع شده و همه برداشت های حساب مشتریان به حسابشان برگشت داده شد.

هیچ گونه مشکلی بابت برداشت از حساب مشتریان نیست و تمام وجوه برداشت شده به حساب مشتریان برگشت داده شد.

این گزارش حاکیست برداشت از حساب مشتریان به دلیل اختلال در انتقال دیتا یا اطلاعات حساب‌های مشتریان جهت اصلاح و بروزرسانی حساب‌های مشتریان رخ داده است.

این اقدام به منظور یکپارچه سازی و بروز رسانی نرم‌افرازهای مربوط به حساب‌های مشتریان موسسه مالی و اعتباری نور در سراسر کشور بوده است.
_________
به مردمی‌ترین کانال خبری کازرون بپیوندید #کازرون_نگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.