امروز:پنج شنبه, ۲ اسفند
تاریخ انتشار:۱۳۹۷-۰۴-۱۵

فرماندار کازرون:

مسئولان کازرون وقت خود را صرف مسایل حاشیه ای نکنند

داریوش دهقان: مسئولان حق اینکه وقت خود راصرف مسایل حاشیه ای وسیاسی کنند ندارند وبایدهمه انرژی خود رابرای حل مشکلات بکارگیرند.

به گزارش کازرون نگاه، به نقل از ایرنا داریوش دهقان، پنجشنبه در گردهمایی بخشداران، دهیاران و شهرداران شهرستان کازرون به پاره ای از مشکلات این شهرستان اشاره کرد و گفت: هم اینک کازرون و روستاهای آن با مشکل کم آبی مواجه است به عنوان نمونه چشمه ساسان که تا سال ۹۶ بخش عمده ای از آب مورد نیاز شماری از روستاهای بخش مرکزی و باغ های این بخش را تامین می کرد در حال حاضر کاملا خشک شده است.
وی افزود: همچنین سطح آب تعدادی از چاه های این منطقه به صورت چشمگیری کاهش یافته و بخشی از آنها حتی آبدهی ندارد.
فرماندار کازرون ادامه داد: باید برای حل مشکلات این شهرستان تلاش همه جانبه شود و این فرمانداری مسئولان اداره های این منطقه را در این راه تنها نخواهد گذاشت.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون هم در این گردهمایی گفت: امروز دشمن در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با انقلاب اسلامی رو به رو شده است.
سرهنگ محمد عبادی نژاد اظهار داشت: دشمنان این نظام در پی این هستند که موضوع خشکسالی، کمبود آب شرب در برخی از مناطق کشور و مساله ارز، در نظم اقتصاد کشور و جامعه مشکل ایجاد کند.
وی گفت: هدف دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی، ناامید کردن مردم است و از طریق شبکه های اجتماعی و ماهواره ای در حال تحریک جوانان ما هستند اما با هوشیاری و بصیرت مردم از این سختی ها هم عبور خواهیم کرد.
شهردار کازرون نیز در این نشست گفت: مهمترین مشکل شهرداری ها نبود اعتبارات کافی و درآمد پایدار از طریق ساخت و ساز است.
علی باقری افزود: این شهرداری هم اینک بیش از ۱۰۰میلیارد ریال بدهی دارد و هنوز سایت ثابتی برای دفن زباله شهر کازرون در نظر گرفته نشده است.
وی بیان کرد: علاوه بر مشکل کمبود اعتبار، توزیع نا عادلانه ارزش افزوده بین شهرداری ها و حذف برخی کدهای درآمدی شهرداری ها نیز بر مشکلات آنها افزوده است
در ادامه این گردهمایی از شهرداران و دهیاران نمونه کازرون با اهدای لوح تقدیر شد.
شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.