امروز:چهارشنبه, ۲۳ بهمن
تاریخ انتشار:2016-01-10

مردم فارس با جان و دل در تشییع شهدا حضور می‌یابند

کازرون نگاه: رئیس دفتر نهاد نماینده ولی فقیه در فارس: […]

کازرون نگاه:
رئیس دفتر نهاد نماینده ولی فقیه در فارس:
مردم فارس با جان و دل در تشییع شهدا حضور می‌یابند

رئیس دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس گفت: مردم این استان با جان و دل در مراسم تشییع شهدا شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین امین رصاف اظهار داشت: مردم فارس با جان و دل و عشق و ارادت همانگونه که پیش از این مراسم شهدا را به گونه مثال‌زدنی برگزار کرده‌اند این بار نیز در مراسم تشییع ۹۳ لاله شهید میهمان استان فارس حضور پیدا می‌کنند.

وی افزود: تشییع جنازه شهدا همواره برای ملت ما و برای کشور ما مایه برکت و باعث رشد معنوی و باعث ایجاد محبت در قلوب و به مانند نزول باران است که وقتی بارش صورت می‌گیرد همه جا را فضایی دلچسب و معطر فرا‌ می‌گیرد که تا مدت‌ها عطر آن جامعه را آسمانی می‌سازد.

حجت‌الاسلام رصاف ادامه داد: این افتخار بزرگ برای استان فارس است و ما به شدت از این تشییع جنازه استقبال می‌کنیم و نگران چیزی هم نیستیم چون می‌دانیم مردم استان ما همواره عشق و علاقه خاصی به شهدا داشته‌اند و با تمام وجود در آن حضور می‌یابند.

وی اضافه کرد: ما هم به سهم خود مردم را دعوت می‌کنیم تا در این تشییع با شور و استقبال حضور پیدا کنند و مسئولان نیز سنگ تمام بگذارند و همه بیایند تا از این تشییع بهره کافی و وافی ببرند.

مراسم تشییع ۹۳ شهید هشت سال دفاع مقدس قرار است در استان فارس برگزار شود و استاندار فارس در نامه‌ای به متولیان برگزاری این مراسم با استناد به شائبه انتخاباتی بودن این مراسم، خواستار عدم برگزاری آن در شیراز شده است.
منبع:فارس

یک پاسخ به “مردم فارس با جان و دل در تشییع شهدا حضور می‌یابند”

  1. بنده خدا گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    خاک تو سر …… ….
    این آدم باید دهنش آسفالت بشه تا دفعه دیگه تو ایران کسی از این غلطا نکنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.